Astra Cam Kenar Çıtası

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı kollarını krom yapmak için orijinal istemiyorsan üstüne yapışkanlı olanı var omsan marka ondan alabilirsin ben 2007 astra h aracıma taktırmıştım.
cam çıtaları originalleri 120-150 tl civarı krom kısmı plastiğin için gömülmüş şekilde.
diğer taraftan omsan marka var 50 tl daha ucuz ama komple krom oluyor orijinali gibi değil

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omsan markalarınki arkadaşları dedigi gibi50lira fiyatı var ve komple krom.montajı cok basit cift taraflı bant ile yapıstırıyorsun ve bi daha hiç bi sorunla karsılasmıyorsun :) orjinallerinki ise toplam 160lira fiyatı var.ben kendi aracıma orjinalinkini alıp takıcam bence daha hoş ama bi yandan 50 lira bi yandan 160 lira.bi cam cıtasına 160 lira vermek zoruma gidiyo bu yuzden karasız kaldım bende

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omsan markalarınki arkadaşları dedigi gibi50lira fiyatı var ve komple krom.montajı cok basit cift taraflı bant ile yapıstırıyorsun ve bi daha hiç bi sorunla karsılasmıyorsun :) orjinallerinki ise toplam 160lira fiyatı var.ben kendi aracıma orjinalinkini alıp takıcam bence daha hoş ama bi yandan 50 lira bi yandan 160 lira.bi cam cıtasına 160 lira vermek zoruma gidiyo bu yuzden karasız kaldım bende
160 TL cam çıtasını nereden alacaksınız acaba?
Yetkilis servisler 250-270 tl arası fiyat veriyorlar çünkü.

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 50 Tl'ye bir aksesuarcıda taktırmıştım, bir sene oldu hiç bir paslanma belirtisi yok gayet şık duruyor, ama arkadaşların dediği gibi kapı kolları ve yan çıtalar için düşünmüe bence.

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 50 Tl'ye bir aksesuarcıda taktırmıştım, bir sene oldu hiç bir paslanma belirtisi yok gayet şık duruyor, ama arkadaşların dediği gibi kapı kolları ve yan çıtalar için düşünmüe bence.
Evet kapı kolları için vazgeçtim. Geçen gördüğüm hoşuma gitmedi.

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar

Yeni astra gelmeden önce daha önce hoşuma giden aksesuarların arayışına girdim.

Astra Cam kenar çıtası nı (parlak krom) nereden ve kaça bulabilirim? Montajı zormudur?
Aynı soruyu parlak krom kapı kolları için de sormak isterim.

Kapı çıtaları için biraz araştırma yaptım forumda ama bu bilgilere ulaşamadığım veya bulamadığım için yeni konu açmak zorunda kaldım.
kardeşim bayi bana taktırıyor bana söylenen orginal takacak 270 tl miş.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
160 TL cam çıtasını nereden alacaksınız acaba?
Yetkilis servisler 250-270 tl arası fiyat veriyorlar çünkü.

ben aracımı istanbul opel odaktan aldım.aracı aldıktan sora belli süre sıfır aractan dolayı aksesuarlarda indirim yapılıyordu.o zaman 160 ile fiyat almıstım.dün aracıma güneş gözlügü kabı almaya gittim servise yanındada cam cıtasını sordum 4kapı için 230lira dediler ama bunun üzerinden emin olun indirim yaparlar

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben modacar.com dan almıştım. 50 tl ye taksitli almıştım. kendim taktım. öncelikle aracın siyah cam çıtaları yukarı doğru çekin. onlar çıkıyor. çıkardıktan sonra monte edin. sadece kendi bandını kullanmayın. bant dışı olan kısımlara silikon çekin. ve birkaç yerden parlak cam çıtalarını kağıt bant ile siyah çerçevelere yani siyah cam çıtasına sabitleyin. kurumasını bekleyin. kuruduktan sonra tekrar, söktüğünüz gibi çıtaları geri takın. ben aşırı menunum. çünkü orjinale göre daha geniş, daha parlak.harika duruyor. 7 ay flan oldu alalı. pas tutma, sararma flan yok. umarım yeterli açıklama yapmışımdır.
ben sevise orjinal krom çıta taktırdım 270 tl ye fiat normal mi

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende orjinal taktırayım dedim. sonra servis fiyatı fazla çekince almadım. iyiki almamışım. orjinallerinde krom kısmı az. sonradan takmada krom kısım daha fazla. ve çok daha güzel duruyor.
neyse , fiyat konusuna gelince bence normal.ama 4 tane çıta için 270 tl :((