astra 2009

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 gayet seri ve astra'ya uygun bir motordur. Hantal diyen diğer atmosferik 1.6 benzinliyle gelsin kalkış yapalım.

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz de bekliyoruz samsun'dan aldık acaba bizimki ne zmn gelir bilgisi olan var mı ya da fikir yürütebilen???

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sızınkıde mayıs ayının ortalarında gelır bence cunku turkıyeye galıba trenle gelıyor araclar turkıyeye sonra bayıler araclar geldıgınde hemen cekıyorlar ıhtıyacları kadar

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inş yaa yrn arıcaz biz de bayiyi ona göre gidicem ben de almaya yoksa babam alcak bensiz :(

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet de alınırken ben de orda olmak istiyorum.izmirde öğrenciyim araç artvin/hopaya gitcek samsundan :)) nese hayırlısıyla gelsin de :)

mechanics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2002-2009 arası Corolla kullandık (2005 ile aynı kasa). Ayrıca bir arkadaşımda 1.6 Astra H vardı (üzerinde filtre ve eksoz vardı), ona da epey bindik. İki aracı karşılaştırmak gerekirse Corolla biraz daha atak ama Astra üzecek seviyede geride değil. Bir de performans olarak kaybettiğini yol tutuş ve konfor olarak kazandırıyor. Eğer Corolla sedansa özellikle yol tutuş konusunda büyük bir fark göreceksiniz.

cebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun yeni aracınız bizde mersinden siparişimizi verdik 20 mayısı bekliyoruz demekki yurdun her yerinde tarihler aynı belki 1-2 gün oynar.Herkese kazasız sürüşler diliyorum

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sızınkıde mayıs ayının ortalarında gelır bence cunku turkıyeye galıba trenle gelıyor araclar turkıyeye sonra bayıler araclar geldıgınde hemen cekıyorlar ıhtıyacları kadar

Bayinin söyledigi mallar deniz yolu ile Türkiyeye gelip fabrikada toparlandıktan sonra arabalar bayilere dagıtılıyor..

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana da 20 si için verildi tarih. Desenize 20 sinden sonra ortalık sıfır astra kaynayacak.