seneye satilcak 2011 astra :) ve yeni bmw

berk_bal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar
aracim 2011 astra h kasa 1.6 ve tuplu . aldigim gun odaktan taktirdim garanti kapsami dahilinde ve suanda garajda arac yatiyor cunku londrada master yapiyorum ve gelmem icin daha 1 yilim var ve 1 yil boyunca yaticak aracim . suanda 25.000km de ve geldigimde saticam , Allah izin verirse 320cd yada 320d almayi planliyorum 2004 2005 2006 model.Suanda hem master yapip hem calisiyorum hersey yolunda giderse sanirsam parami denk getiricem :) biraz erken oldu sanirim bu karari almam ama sizin dusunceleriniz nedir merak ettim? 320cd mi 320d mi ? Araci degistirmemin sebebi aslinda sadece bmw meraki , hic surmedim bile :) ve astrami alirkende 5 6 yil binicem dedim ona gore tup takildi ona gore film cektirdim ve 1 gram boya vuruk yada ona benzer bise yok.sizin dusunceleriniz ne olur ?

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bari araba arada çıksın gezsin hocam bekle bekle :/

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence geldiğiniz zaman şöyle 5-6 ay kadar binin bu süre içerisinde de bmw arayışı içerisinde olursunuz.içinize sinen bmw buldugunuzda satarsınız..
hem aracınız birden bire satılmamış olur hemde bmw isteginize kavuşursunuz..

berk_bal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arada annem suruyor iste haftada 1 de olsa alisverise gidip gelirken :) tabiki gelir gelmez satmam sonucta biraz binerim,aklima yatan bi bmw oldugunda alirim nasip bakarsiniz 1 hafta sonra bulurum bakarsin 3 ay sonra cikar :) peki 320cd yada 320d hakkinda ne diyorsunuz ? hemen hemen 60.000 - 70.000tl miktar olucak toplamda :confused:

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babamda 320D var, iç aksamın kalitesi çokta iyi değil yani BMW ye binmişsin hissi uyandırmıyor ama kontağı açıp gaza dokunduğunda hiçbir sorun kalmıyor.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coupe iyidir :D

astra51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada ev aldım ve arabamı satmak zorunda kaldım. aynı marka ve modeldi. 1 yıl sonra aracınıza talibim...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cimg6641.jpg
.yakinda opelim net te bmw ciler buraya diye bir baslik acilirsa hic sasirmayacagim:) 320 d ler güzeldir 2 yada 4 kapi sizin zevkinize kaliyor cok yakin iki arkadasim yillardir kullaniyor cok memnunlar hatta her yil Türkiyeye gidip geliyoruz hep birlikte 3 araba:)izin yolu avusturya da molo vermistik ücü bir arada:) bunlar e 46 tabiki e 90 lar daha güzel.

Son düzenleme: