astra 2009

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16 sında benim araç gelecekmiş sonunda kavusacagım :)

neresi peki hocam senin il olarak? ayrıca 16 sı haftasonu işleri halletmek için yine bi kaç gün beklemen gerekecek:(

unident

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neresi peki hocam senin il olarak? ayrıca 16 sı haftasonu işleri halletmek için yine bi kaç gün beklemen gerekecek:(

bende herkes 20 si diyince dedim acaba benimi kandırıyor az önce tekrar aradım 16 sı gecesi bayii de olacak araç dedi aldıgım kişi zaten akrabam İstanbul

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende herkes 20 si diyince dedim acaba benimi kandırıyor az önce tekrar aradım 16 sı gecesi bayii de olacak araç dedi aldıgım kişi zaten akrabam İstanbul

sizinki iyi yine tam tarih vermiş.bizimki(samsun) hl 15-20 arası diyor başka bişey demiyor.deli edicek beni.inş. 18 inde bitirirsiniz işleri çünkü 19 u da tatil :mad: şimdiden hayırlı olsun;)

unident

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizinki iyi yine tam tarih vermiş.bizimki(samsun) hl 15-20 arası diyor başka bişey demiyor.deli edicek beni.inş. 18 inde bitirirsiniz işleri çünkü 19 u da tatil :mad: şimdiden hayırlı olsun;)

Araçlar kısım kısım geliyor 42. kısımdayım ben ekrandan baktıgımda

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm sen "baktığımda" yazınca sen bakabiliyorsun sandım da :)

unident

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen ay ın başında sipariş verdim yaklasık 40 gun oldu cabuk geçti ama cok zor gecti :)

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz de 31 Mart'ta verdik.evet çabuk geçti aslında ama her gün araştırmaktan da bitap düştüm:D sipariş tarihlerimiz yakın sayılır o tarihlerde gelir heralde çünkü ilk günden beri 15-20 arası diyor bayii.ama gecen aradık çarşamba falan daha gemiye yüklenmedi dedi:confused: anlamadım valla.bi de sedan bizimki polonyada üretiliyor die biliyorum.