astra 1.4 turbo motor lpg uyumu

bosphoruss9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 astra j otomatik vites
ankara mamak ulus uzerınden pursaklar güzergahı 18km yol 45dk sürüyor
pompadan henüz ölçmedim yol bilg.görünen
ortalama hız 26
ortalama tüketim9.6lt.
çok hırcın kullanmam ortalama kullanım tarzı ile
şahsen bu araca bu trafiğe otomatiğe göre 10lt lpg güzel değer
benznle uzun yol yaptım,balıkesir ankara
ortalama hız 110
ortalama tüketim 6.2lt

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra j 1.4 almak istiyoruuuuummmmmm . son 5 ayımmmm

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inş,gönlünüzce olur 5-6ay içinde yeni aracınıza kavusursunuz.

astra j lerin piyasasını anlayamadım bir türlü, ben 2015 hb sport ları takip ediyorum, 2015 hatasız 12.000 km civarındaki araca 60.000 tl yazıp satamayanlarda var, 66-67.000 isteyenlerde var. böyle olunca da 60.000 istenen araçlara hep şüphe ile bakıyorum.

birde ben 1.4 t leri kullanan arkadaşlardan marka fanatikliği yapmadan fikirlerini almak istiyorum. malisef 2. eli kötü gibi.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 astra j otomatik vites
ankara mamak ulus uzerınden pursaklar güzergahı 18km yol 45dk sürüyor
pompadan henüz ölçmedim yol bilg.görünen
ortalama hız 26
ortalama tüketim9.6lt.
çok hırcın kullanmam ortalama kullanım tarzı ile
şahsen bu araca bu trafiğe otomatiğe göre 10lt lpg güzel değer
benznle uzun yol yaptım,balıkesir ankara
ortalama hız 110
ortalama tüketim 6.2lt

ben her hafta başı değerleri sıfırlıyorum. bu hafta 15 litreleri gördüm, fakat hep 2 km lik mesafelerdi. 5-6 km lik bir kaç yere gittim hemen 13 litrelere düştü. motorun ısınmaması çok etkiliyor. corolla da uzun yolda 6-6,5 litre yakıyor. demek ki astra ile yakıtı aynı.

bosphoruss9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.el için birşey diyemem daha yeni aldım,satmaya kalkmadım henüz
ama en nihayetinde opel diyorum,opelini satamayıp yakanı çöpe tanı hiç görmedim,
bana satan adam kesınlıkle ilk sahıbıydi ruhsattan bakım faturalarından ve aldıgı yerden teyit ettirdim kazasıda yoktu yarım saat içinde sattı,satıcı için kolay oldu sanırım)))

opan opel

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler
aracınız için landirenzo evoturbo kit yağlama sistemli tavsiye ederim oem markanızdır %50 civarında bir yakıt tasarrufu çekiş performan kaybı yaşamazsınız iyi bir işçilik uzman bir montaj sizi memnun edecektir.keyifli sürüşler

AstraGTwinport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, yeni konu açmak yerine buraan devam etmek uygun sanırım. Ben de yeni astra j 1.4 t 2011 sport aldım, 77000 km'de şu an araç. LPG taktırmak istiyorum ama hangi kit ve usta konusunda kararsızım, Samsun'da ikamet ediyorum, mümkünse Samsun ya da yakın çevrede yaptırmak taraftarıyım, çünkü stabilite, montaj sonrası destek konularında sorun yaşamak istemiyorum. Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

Myeter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sa arkadaşlar 2 hafta önce opel mokka 1.4 turbo otm. Arac aldım 2015 model 30 bin km yanlız arac cok yakıyor. LPG düşünmeye başladım yaktıran arkadaş varsa lütfen yardımcı olabilir isiniz. Tşk

B

berk aksu

Bilgi Girilmemiş
herkese merhaba. bende 1.4 t astra almayı düşünüyorum. almayı düşündüğüm araçta lpg mevcut değil. bulunduğum şehir fiyat almaya gittiğimde lpg nin uym sağlayacağını ve hiçbir sorunla karşılaşmayacağımı söylediler. birkaç yerde okuduğuma göre subaplarda erime oluyormuş. yağlamalı sistem lpg diye birşey duydum bununla subap erimesinin önüne geçilebilir mi? birde lpg takıldıktan sonra turboda bir arıza oluşur mu ? yardımcı olursanız çok memnum olurum :) teşekkürler ..
ihsan bey selamlar,bende 2018-2019-2020 bu bantta bir astra 1,4t almayı düşünüyorum.aynı düşünceleri paylaşıyorum sizinle.bu yağlama olayı subap erimesinin önüne geçiyor mu? meşhur bir yer lovato obd 2 takıyor ve sorun çıkmadığını çok uyumlu olduğunu söylüyor.siz ne karar verdiniz ne taktırdınız?