astra 1.4 turbo motor lpg uyumu

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atiker Gold + Subap Yağlama Kiti taktırdım 1700 TL'ye İzmir'de. 5000 km'dir kullanıyorum çok memnunum.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi tanıdığım 2800 e prins takdırdı mükemmel bence ne bir arıza lambası ne çekiş kaybı.tabi takan ustayı tanıyorum tecrübeli biri onun da etkisi olabilir

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben önceki aracım astra G de Atiker, şimdiki corollada da BRC kullanıyorum. kisinide aynı ustaya taktırdım ve şükürler olsun zerre kadar sorun yaşamadım. Ancak millet olarak ön yargılı olduğumuz için satarken LPG markası atiker denildiğinde millet bi geri adım atıyor. sırf bu nedenden dolayı 500-600 fazla verip BRC taktırdım. Esasında LPG deki amacımız ekonomi olduğuna göre , en az sorun çıkartan en ucuz LPG yi takmak lazım. Bana göre markadan daha önemli olan İyi bir işcilik + İyi bir kalibrasyon.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben önceki aracım astra G de Atiker, şimdiki corollada da BRC kullanıyorum. kisinide aynı ustaya taktırdım ve şükürler olsun zerre kadar sorun yaşamadım. Ancak millet olarak ön yargılı olduğumuz için satarken LPG markası atiker denildiğinde millet bi geri adım atıyor. sırf bu nedenden dolayı 500-600 fazla verip BRC taktırdım. Esasında LPG deki amacımız ekonomi olduğuna göre , en az sorun çıkartan en ucuz LPG yi takmak lazım. Bana göre markadan daha önemli olan İyi bir işcilik + İyi bir kalibrasyon.

Atiker 1000 liradan 7-8 bin liraya kadar ürünleri olan bir firma. Epey yaygınlaştılar. Ordaki nüans şu, Atiker'in hangi kiti?
Aradaki fiyat farkını oluşturan şeyler ecu ve içindeki program, bağlantı elemanlarının malzeme kalitesi, enjektörlerin açma-kapama frekansı, vs.

Uygulama yapılacak motorun ihtiyacına göre LPG kitindeki parçaların kalitesi de artmak zorunda kalıyor bazen.

bosphoruss9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12 taksit 2100tl
ilk 2 bakım ücretsiz,tam olarak bu şekilde taktırdım
suanlık biraz daha gönlüm rahat gaza basıyorum
ilk defa turbo benzınlı kullanıyorum,harika birseymiş valla

ceyronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Landirenzo ile 1.4T aracımda 35.000 km oldu. Henüz en ufak bir sorun yaşamadım.

mkaraca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ee herkes taktirmis ama yakit degerlerini paylasmamis :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi