Astra 1.3 cdti chip uygulandı

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun...benim istediğimde alt devirler zaten..yakıtın düşmesiyle falan çok ilgilenmiyorum....benim aradığım alt cevirdeki canlılık...bu arada yakıtın düşmesi km ile alakalı...11000 km ye geldim..yakıtın özellikle şehiriçinde biraz azaldığını görebiliyorum..çünkü hep aynı yolları aynı hızla gidip geliyorum...sonuçta parçaların birbirine alışması ve yağ...ben 5000 de falan değiştirmiştim yağı..bence yağı değiştirebilirsiniz..saygılar....

zetkatamet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar,
Aracimizin performanisini artirmak icin iki adet yontemden bahsediliyor. Box ve chip diye. Ikisi ile ilgili kiyaslama yapabilirmisiniz.. Tavsiyeler ve nelere dikkat etmemiz lazim. Simdiden tesekkurler.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet usta benim de kafamı karıştıran soru neden fabrika çıkışlı chiplenmiyor araçlar.Hatta sizin 1.6 dizelden aldığınız gücü(110 bg) biz 1.3'ten aldık tarzında reklam kampanyaları bile olabilir.Yani alıcıda küçük motor daha fazla güç diye düşünür.

Beni aydınlatırsan sevinirim.

Ve Omlet( Mehmet) abi başta memnun kalmadığınıza üzüldüm ama şimdi mutlu olmanız ve gayet ayrıntılı olarak yaşadıklarınızı bize aktarmanız çok güzel :)

Son düzenleme:

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Mehmet usta benim de kafamı karıştıran soru neden fabrika çıkışlı chiplenmiyor araçlar.Hatta sizin 1.6 dizelden aldığınız gücü(110 bg) biz 1.3'ten aldık tarzında reklam kampanyaları bile olabilir.Yani alıcıda küçük motor daha fazla güç diye düşünür.

Beni aydınlatırsan sevinirim.

Ve Omlet( Mehmet) abi başta memnun kalmadığınıza üzüldüm ama şimdi mutlu olmanız ve gayet ayrıntılı olarak yaşadıklarınızı bize aktarmanız çok güzel :)

Neden sorusunu defalarca anlattık..

yine soyluyorum dizelim.com da herşeyin cevabı yazılı..

onlar bizim işimizi yapacak olsalar 110 değil 140 çıkartırlar..ama bir aracı yollara çıkartabilmenin bazı kuralları var..Eksoz emisyon normu olsun..aracın farklı koşullarda kullanılabileceği gerçeği olsun.. Motoru tasarlıyanlarla ayarlıyanların düşünce farklılıkları olsun, bu potansiyeli ortaya çıkartyor..

bu bnm icat ettiğim bişey değil avrupada .ok yoğun uygulanıyor..