Askerlik hakkında_???

wone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün gittim dilekçe olayı kalkmamış yani dilekçe verebilirsin ama gitmek istediğin teripin en az 1,5 ay öncesinden dilekçeni vermen gerekirmiş yani benim şubat işi yalan oldu bunalımlardayım :) Senin sinüs ağustos falansa git ver mayıs yollasınlar ama mayıssa zaten yapcak bişey yok.Şimdi 4 ay bekle bide güzelim 2 tane yaz aylarını askeriyede geçir :(

ee arkadaşlar burda askerlik şubesi başkanlıgı yapmış bir arkadasınız olarak dilekçe olayından bahsettim 45 gün öncesinden verilmesi gerekliliğinden de bahsettim siz bana inanmıyomusunuz yoksa :) komutanınız sayılırım şimdiden itahatsizlik olmasın ama :)

Son düzenleme:

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ee arkadaşlar burda askerlik şubesi başkanlıgı yapmış bir arkadasınız olarak dilekçe olayından bahsettim 45 gün öncesinden verilmesi gerekliliğinden de bahsettim siz bana inanmıyomusunuz yoksa :) komutanınız sayılırım şimdiden itahatsizlik olmasın ama :)
Aydın komutanım bizi yanınıza alın :D vectra ve astrayı hergün seve seve yıkarım yeterki opel olsun :D

wone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aydın komutanım bizi yanınıza alın :D vectra ve astrayı hergün seve seve yıkarım yeterki opel olsun :D

sercan cım öle bi imkan olsa keşke .:) artık misafirim olarak gelirsin gezeriz antalyada :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
devre kaybı allah kaybı derler bence de okulunu bitir kısa dönem yap bu soğukta askere mi gidilir :)