arkadaşlar lütfen cam filmi hakkında yardımmm???

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş güle güle kullan. ben de yaptıracam da nisan 28de muayene var onu bekliyorum :D

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim daha iyisi sizin olsun...Samet cevaplamış gerçi ama bende söyleyim..Ön cam hariç tüm camlar film çekildi...Boş vaikt bulduğumda kapı kolları, çıtaları ve marşbiyelleri gövde rengine boyatmayı düşünüyorum...Hayırlısı....

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Abi..Sana ne zaman yaptırıyoruz...??? :)
Yanlış anlaşılma olmasın komisyon filan almıyorum....:) Maksat Ankara'nın Astraları afilli olsun...Opelim.net kardeşliği...:good:

mehmet en kısa zamanda yaptıracağım ancak malum bu ay biraz sıkıntılıyım malum şu şanzuman olayı girdi araya ama inşaallah seninle birlikte gider taktırırız :D

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
bende LLUMAR bostancı oto sanayide yaptırdım süper oldu
7 katlı cam filmi meraklısına açıklamada yapalım,280 ytl peşin 2 saatlik bir işlemi var,fotoları ekliyorum

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Filmleri merak edenler için bi fotoğraf çektim..Çok uğraşamadım vaktim yoktu ama yine de belli oluyor...2 numara cam filmi....Bakalım beğenecek misiniz? :confused:

010120080011ij4.jpg

Bence gayet şık oldu....:good:

Fimlerde bir problem yasadinizmi, 100 ytl iyi bir fiyat.Bende yakinda taktirmayi dusunuyorum.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu ana kadar bi sorun olmadı...Soğuğa ve polislere yakalandı ama bi sorun çıkmadı...Tavsiye etmeye devam ediyorum..Kısmet olursa yarında gidip stopları filmle kaplıycam..Resimleri paylaşırım...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu 2 numara koyuymus ya benyparsam 1 numara yapcam kış gecsin

çünkü benim camlar orjinalden yüzde 30 renkli zaten bide 1 numara yaptınmı hoş olur diye düşünüyorum

ama bu filmler hırsızların en sevidig şey camı patlatıyolar hiç ses çıkmıyo bence güvenlikli cam filmi yaptıralım

skylock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım zibart öneririm;biraz pahalı ama değer bende zibart kullanıyorum;çok memnunum.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her an sökülme riski olan bir şeye 300 - 400 YTL vermek bana mantıksız geliyor..Sonuçta herkesin kendi bileceği iş tabii ki...Para kendisinin, zevk kendisinin..
Ben 100 YTL ye yaptırdım...Gayet de güzel oldu..:good: Yarın Polis sök desede içim acımadan söker atarım...Altı-üstü 100 YTL derim...Zaten yaptıralı da uzun zaman oldu kendini amorti etti bence..Muayeneye kadar giderse daha da hiç bişey istemem..E zaten muayenede söktürecekler..Tabii adamınız yoksa ki benim yok..Adama gerekte yok...Söker atarım sök derlerse..
Ama 300 - 400 YTL versem elim titrerdi ne yalan söyleyim..O parayla bir ay geçinen aile var... :D Bunu cimrilik, pintilik olarak algılamayın..Daha önemli harcamalar yaparım o parayla..Özetle Ben yaptırmadım, yaptırmam...Yaptırana ve de eli titremeden sökene helal olsun.:alkis: