arkadaşlar lütfen cam filmi hakkında yardımmm???

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu dediğin yerde aksesuarlar falan da satılıyor mu ? kol dayama falan ? başka bir yer daha demiştin oraya da bakarım da sabah buraya gidebilirim. bilgi hastanesinin sitesinden haritasına baktım. dediğin yeri anladım. istanbul yolundan giderken şaşmaz kavşagında sağa dönünce yine yolun sağında değil mi dediğin yer ?[/quote]

Evet, çeşitli akseuarlar mevcut...:good: Kol dayama burada da var ama ben başka bi yerden almıştım..Filmleri çektirdiğim yer farklı..Yarın bende uğrayacağım oraya istersen uygun bi yerde buluşup birlikte gidebiliriz...Sabah yazmışsın saat kaçta gideceksin?...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu dediğin yerde aksesuarlar falan da satılıyor mu ? kol dayama falan ? başka bir yer daha demiştin oraya da bakarım da sabah buraya gidebilirim. bilgi hastanesinin sitesinden haritasına baktım. dediğin yeri anladım. istanbul yolundan giderken şaşmaz kavşagında sağa dönünce yine yolun sağında değil mi dediğin yer ?

Evet, çeşitli akseuarlar mevcut...:good: Kol dayama burada da var ama ben başka bi yerden almıştım..Filmleri çektirdiğim yer farklı..Yarın bende uğrayacağım oraya istersen uygun bi yerde buluşup birlikte gidebiliriz...Sabah yazmışsın saat kaçta gideceksin?...[/QUOTE]

valla sabah dediğime bakma yani öğlene doğru 11-12 arası falan anca heralde.

senin şu fotoya bakıyorum askeriye değil demiştin, bana tai gibi geldi ;)

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
Evet, çeşitli akseuarlar mevcut...:good: Kol dayama burada da var ama ben başka bi yerden almıştım..Filmleri çektirdiğim yer farklı..Yarın bende uğrayacağım oraya istersen uygun bi yerde buluşup birlikte gidebiliriz...Sabah yazmışsın saat kaçta gideceksin?...

senin şu fotoya bakıyorum askeriye değil demiştin, bana tai gibi geldi ;)[/quote]

bi saat verirseniz bende gelirim oraya hemde tanışmış oluruz :)

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 11 gibi gitmeyi düşünüyorum ama benim amacım şimdilik kol dayama, cam filmine 100 lira veremem şu an. hem uygulamayı kışın yaptırmak sorun yaratabilir gibi şeyler duydum ne derece dogru bilmiyorum. eğer orada kol dayama begenmezsem yada pahalıysa neo cd'nin dediği gimatın oraya gideceğim. gürbüz oto mu ne demişti.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

senin şu fotoya bakıyorum askeriye değil demiştin, bana tai gibi geldi ;)[/quote]

İstersen görüşebiliriz, karar senin...Evet orası TAİ...:good: Seninle aynı yerde çalışıyoruz sanırım veya benzer bir kuruluşta...Bu da hoş bir tesadüf oldu..Seninle tanışmayı isterim..

senin şu fotoya bakıyorum askeriye değil demiştin, bana tai gibi geldi ;)

bi saat verirseniz bende gelirim oraya hemde tanışmış oluruz :)[/quote]

Tanışalım bana uyar hatta iyi de olur...Mekan bana yakın 11-12 gibi buluşacaksınız o da uyar...Ama 14:00 da kızılayda olacağım onun için çok uzun süre duramam...Kararı siz verin benim için problem değil...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de uzun kalamam zaten ben de eve dönüp çıkacağım tekrar. 1-2 saat bu kol dayama arayıp bulup taktırmak istiyorum.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
tamam o zaman siz halledin işinizi :)

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim Arif abi, lafı bile olmaz....Süresi çok uzun değil...Elinde iş yoksa 1-2 saatte yapıyor..Ben sabah 10:00 gibi gittim, 11:30 gibi işim bitti...Olsunda senin işinde 2 - 2,5 saatte olsun...Bir gün sürmez merak etme..Gitmeyi düşündüğün günden bi kaç gün önceden haberleşelim, birlikte gideriz...Özel mesaj atabilirsin yada bu pencereyi ziyaret ederim ben sık sık..Maliyeti de bahsettiğim gibi...120 YTL dedi, 100 YTL ye yaparsan yapalım dedim...100 YTL ye işi bitirdim...Gayet de memnunum...Beyaz araca da ayrı bi hava katıyor...Ben şuan stoplara da özel bi bantla renklendirme yapıyorlarmış onu yaptırmayı düşünüyorum aynı yere bakalım hayırlısı...

tamam mehmet sağol bende batıkent'i iyi bilirim, eryaman ikamet etmekteyim, bir ara mutlaka gidelim ve yaptıralım.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi dakka neo sen filmmi cektirdin????

benden habersizzzzzzzzz........