arka kol dayama bardaklık

honestman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şu cosmo modellerinde olan arka kol dayama aparatlarını bir yerlerden temin etsek bizim araçlara takabiliriz miyiz acep?

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şeyi bende düşünüyorum hatta alınık ilanı açmmıştım ama ses çıkmadı.toyota corollada var mesela öyle birşeyi oturtabilir miyim diye düşünüyorum :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o arka kol dayama değil seyyar gezgin dolap tarzı bir şey diye geçiyor ona benzer ürünler piyasada var arka buzdolabı diye aratırsanız çıkar ama bagaj buzdolabı değil o farklı arka koltuk için kolçak şeklinde olanlar var işinizi görür hem buzdolabu hem bardaklık gözleri var hemde yüksek kolçak..

honestman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insigniasporttourerhigh.jpg

astra5doorhighlightscom.jpg

16480226t9j1.jpg

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o arka kol dayama aparatı değilki bildiğin kolçak :) benim bildiğim koltukla bütün yani koltuğunuzda varsa vardır yoksa olanını takarsınız ben aparat deyince opelin seyahat asistanı sandım..

0905.png

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o arka kol dayama aparatı değilki bildiğin kolçak :) benim bildiğim koltukla bütün yani koltuğunuzda varsa vardır yoksa olanını takarsınız ben aparat deyince opelin seyahat asistanı sandım..

0905.png

tamam o araç yeni ama 2001 cdx e seyehat asistanı koymamışlar :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seyahat asistanı zaten aparat aksesuar arabayla beraber vermiyorlar ekstra para verirsen satıyorlar :D yani parayı basar alırsan 2001 vectranada koyarsın :D

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o bildiğin kolçak vectra b lerde arka kolçaklı olanı varmı arka koltuğu kesin vardır o koltukdan çıkmacılarda bulursan yapabilirsin sanırım yada döşemiciye gidip konuş yapabilirler sanırım çıkmacıdan bir aracın arka kolçağını alırsan mesela bu resimdeki corollanın falan daha güzel kolçaklarda var..