arka kol dayama bardaklık

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde kol dayama var ama içinde bardaklık yok :D o bardaklıktan alıp kesip biçip oturtabilirim sanırım kol dayamanın içine :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde kol dayama var ama içinde bardaklık yok :D o bardaklıktan alıp kesip biçip oturtabilirim sanırım kol dayamanın içine :D

iyi bir döşemecinin yapamıycağı bir şey yokdur.. ama sen yapabilirmisin bak onu bilmiyorum senin becerine kalmış.. illa kesip biçip yaparsında önemli olan orjinal gibi görünmesi :)

honestman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşada işaretli aparat vectra c lerin arka koltuklarındaki bardaklıkmış. vectra aracında bu aparatı bulunun arkadaşlar bir iki foto çekip koysa bizde ne olduğunu işimize yarayıp yaramayacağına bir baksaydık...:D

749111.jpg

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşada işaretli aparat vectra c lerin arka koltuklarındaki bardaklıkmış. vectra aracında bu aparatı bulunun arkadaşlar bir iki foto çekip koysa bizde ne olduğunu işimize yarayıp yaramayacağına bir baksaydık...:D

749111.jpg

benim aracımda var bardaklık bir esprisi yok şimdiye kadarda bir kere bile kullanılmadı arkada oturanlar tarafından çok güzel bir şey ama kullanım alanı sanırım araç sahiplerine göre değişir ben aldığımdan beri hiç kullanmadım kullanılmadıda..

o bardaklık amblemine basdınmı içerden iki tane bardaklık bölmesi çıkıyor olay o

o aparatın fiyatı ebayda 10-20 dolar arası bir şey..

1205h.png

11205.png

12705.png

honestman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet çok güzel aradığım şey o. uzun yolculuklarımda eşim ve çocuğum hep arkaya oturur bişi içmek istediğinde lazım olan şey