Aracımı çizeni yakaladım.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımı çizeni yakaladım.

DERSİMLİ link' Alıntı:
Evet arkadaşlar olan oldu dün akşam adamın oğlu ile karşılaştım oğlu dediğim 43 yaşında bana utanmıyormusun yaşlı başlı adamı karakola şikayet etmeye demezmi bende senin baban utanmıyormu o yaşında milletin arabasını çizmeye dedim sen görüntüleri izlemedinmi dedim sen adam olsan babana kızarsın bana değil demekki armut dibine düşüyor dedim bir iki kelime daha etti artık baktım stressten nefesim kesiliyor yumuldum buna şu anda çok sakinledim stresimin %85 attım diyebilirim bu arada tabiki ilk hamleyi onun yapmasını bekledim  dancee ve hepsinide binanın kamerasının önünde yaptım adamda deformasyon çok kendime geldiğimde adamın suratı belli belirsizdi çok sayıda kırık olduğuna eminim. zaten direkt hastaneye götürdüler. ne diyeyim bilmiyorum bizdeki şansa bak arkadaş ben kaçtıkça bela üstüme çıkıyor.

Asıl bu görüntüleri istiyorum ben abi :D :D

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eline sağlık, haketmiş.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Evet arkadaşlar olan oldu dün akşam adamın oğlu ile karşılaştım oğlu dediğim 43 yaşında bana utanmıyormusun yaşlı başlı adamı karakola şikayet etmeye demezmi bende senin baban utanmıyormu o yaşında milletin arabasını çizmeye dedim sen görüntüleri izlemedinmi dedim sen adam olsan babana kızarsın bana değil demekki armut dibine düşüyor dedim bir iki kelime daha etti artık baktım stressten nefesim kesiliyor yumuldum buna şu anda çok sakinledim stresimin %85 attım diyebilirim bu arada tabiki ilk hamleyi onun yapmasını bekledim  dancee ve hepsinide binanın kamerasının önünde yaptım adamda deformasyon çok kendime geldiğimde adamın suratı belli belirsizdi çok sayıda kırık olduğuna eminim. zaten direkt hastaneye götürdüler. ne diyeyim bilmiyorum bizdeki şansa bak arkadaş ben kaçtıkça bela üstüme çıkıyor.

֖mür çok ayıp, hiç yakışıyor mu böyle bir şiddet sana, gerçekten seni çok kınıyorum.

(şimdi resmi yazıyı geçtiğimize göre, ellerine sağlık kardeşim, en azından bundan sonra kime nasıl davranıp, kime dayılanamayacaklarını, kimin malına zarar verirlerse rahatça yırtamayacaklarını anlamışlardır.)  (:)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
֖mür çok ayıp, hiç yakışıyor mu böyle bir şiddet sana, gerçekten seni çok kınıyorum.

(şimdi resmi yazıyı geçtiğimize göre, ellerine sağlık kardeşim, en azından bundan sonra kime nasıl davranıp, kime dayılanamayacaklarını, kimin malına zarar verirlerse rahatça yırtamayacaklarını anlamışlardır.)  (:)

Yav Doğan o değilde benim iş bakırköyde ev taa beykentte hanım evde akşama kadar çocukla yalnız aklım kalacak vallahi ne yalan söyleyim bunlar insanlık dışı yaratıklar.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Yav Doğan o değilde benim iş bakırköyde ev taa beykentte hanım evde akşama kadar çocukla yalnız aklım kalacak vallahi ne yalan söyleyim bunlar insanlık dışı yaratıklar.
Hanıma hemen gayrı resmi bir elektro şok cihazı al ve ver gelenede kapının dikiz deliğinden bakıp kapıyı öyle açsın ve kapıyı açarken tamamen açmasın zinciri takılı açsın.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:

Ona g.t yemez abi merak etme sen kendi arkanı kolla :)

Haneye tecavüz çok ağır suç sen biraz para cezasıyla yırtarsın erteleme alırsın ama evine gelmeye g.t ister...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:

Ha zaten kadın ve çocuğa el sürecek kadar düşen birşeye zaten insan muamelesi yapılmaz, Allah karşılaştırmasın o vakit can alır can veririm çünkü.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende arkama zincir taktırıp çalan olursa yarım açayım.  kahka536 kahka536

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖yle birşey olabileceğinden değil belki ama insanın aklının kalabileceği tek şey bu ondan belkide. bu arada işi büyütürlerse bende beş misli ile kucaklarına geri veririm sıkıntı yok.  :)