Aracımı çizeni yakaladım.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımı çizeni yakaladım.

GNSpower link' Alıntı:
Böyle bir olay başıma gelmiştide yazmıştım hatta:

Birde dostlar hiç dokundurma ve esnetme olmadığından emin olamayız biliyorsunuz araba kullanmayı lunaparkta çarpışan araba kullanarak öğrenen insanlar var ülkemizde. Park ederken ya da çıkarken sık sık arabalarımıza bizim haberimiz olmadan dokunan çok oluyordur emin olun. Hatta geçen yaz bir akşam eşimle balkonda tavla oynarken şeytan dürttü kalktım arabaya bakmaya, oh oh adamın biri Fiesta'sını benim arabanın arka koltuğuna park etmeye çalışıyor. 1 vurdu "Lan!" dedim. Geri gitti 2 vurdu "Ulan?!" dedim 3. kezde vurunca KARDEşİİİİMMMMM!!!! diye bir böğürdüm herif arabadan fırladı. Dedim sen ne yapıyorsun, yepyeni arabaya vura vura. Herifin cevabı "Ama birşey yok ki gelin bakın isterseniz." oldu. Dedim ki "Eğer ben aşağıya gelirsem biiiiiiiiiiiiiip düüüüüüüüüüüüt hatta bir dakika lan geliyorum ceddine cemaline ellerimde çiçekler kapında sırılsıklam.."  Hanım tuttu herifte kaçtı Allah'tan yoksa herif hala kendi egzozundan kafasını çıkartmaya çalışıyor olacaktı. Hıyar çok memlekette. (:)

:D :D

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:

Birde dostlar hiç dokundurma ve esnetme olmadığından emin olamayız biliyorsunuz araba kullanmayı lunaparkta çarpışan araba kullanarak öğrenen insanlar var ülkemizde. Park ederken ya da çıkarken sık sık arabalarımıza bizim haberimiz olmadan dokunan çok oluyordur emin olun. Hatta geçen yaz bir akşam eşimle balkonda tavla oynarken şeytan dürttü kalktım arabaya bakmaya, oh oh adamın biri Fiesta'sını benim arabanın arka koltuğuna park etmeye çalışıyor. 1 vurdu "Lan!" dedim. Geri gitti 2 vurdu "Ulan?!" dedim 3. kezde vurunca KARDEşİİİİMMMMM!!!! diye bir böğürdüm herif arabadan fırladı. Dedim sen ne yapıyorsun, yepyeni arabaya vura vura. Herifin cevabı "Ama birşey yok ki gelin bakın isterseniz." oldu. Dedim ki "Eğer ben aşağıya gelirsem biiiiiiiiiiiiiip düüüüüüüüüüüüt hatta bir dakika lan geliyorum ceddine cemaline ellerimde çiçekler kapında sırılsıklam.."  Hanım tuttu herifte kaçtı Allah'tan yoksa herif hala kendi egzozundan kafasını çıkartmaya çalışıyor olacaktı. Hıyar çok memlekette. (:)
Hemde nasi kaliteli hiyarlar :)benimkide diyorki arkada kaldirim var napayim kaldirim dedigide maksimum 5 cm

onur.ckmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:

Cevaba bakın ya inin bakın birşey yok ki :) incen kafasını iki tampon arasına sıkıştıracaksın çarpa çarpa park edeceksin :)

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onur.ckmk link' Alıntı:
Cevaba bakın ya inin bakın birşey yok ki :) incen kafasını iki tampon arasına sıkıştıracaksın çarpa çarpa park edeceksin :)
Yok yok vitesi bosa alip kafasiyla tampona vura vura park etceksin (:)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Scrapercar link' Alıntı:
Yok yok vitesi bosa alip kafasiyla tampona vura vura park etceksin (:)

Kobay olarak kullanıp motor yağını içirdikten sonra vücudunun tüm uzuvlarından tek tek 1500 KG'yu geçireceksin. Üzerine de neşter veya bilumum kesici bir aletle Astra Power yazacaksın :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ben direkt kendimi herifin üstüne park edecektim, kaçtı. (:)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Şu an Ankara-istanbul otobanındaki sarıoğlu tesislerinde mola verdim. Kapının önünde siyah mercedes, BMW vs. Ayırt etmeden fırça ile cayır cayır çiziyorlar. Ben inerken benimkini yıkamayın dedim yırttım :D

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun.

Gecende migros otoparkinda bir volvo araca bir hyundai surte surte cikti. Soyle bir bakti, cekti gitti. Ben de plakasini aldim ve arabanin sahibini anons ettirdim. Sans gibi arac sahibjyle meslektas ciktik. Adamcagiz sevinsin mi uzulsun mu bilemedi. Bi yandan tesekkur edip diger yandan kufur ederek 155i aramaya koyuldu.

Mal ve psikopat insanlarla cevrili oldugumuz bu toplumsa sakin olmak onemli.

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Eski astra glkasa deniyo sanırım o aracımızla ilk aldığımız gün Yenibosna Koçtaş'a gitmiştik 30 dakika durduk geldik bi baktık tabi aynalarda kapanmıyorya aynayı kırmış almış tekrar camı üstüne koymuş sonra yan taraf boydan boya çizik neyse kamerada bulalım dedik bi baktık transporter plakasını alalım dedik plaka sökülmüştü

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alışveriş merkezlerinde problem yasamamak icin dip köşelere koyuyorum duvara sıfır neredeyse kendim duvara cizdirecek kadar yanima gelecek vatandasa ambar gibi yer birakiyorum ki kapi acarken vurmasin diye

Ama gelin gorun ki ne care arac 1 aylikken arka koltukta oturan bayan is arkadasim kapiyi acti zincire surttu alti bi durdu sorasinda tekrar acmaya devam etti o actikca ses geliyordu zincir surtuyodu ani oldugu icin müdahale edemedim

Kapi ilk zincirle temas edince bi tık dedi ardindan sesi duymuş olmasina ragmen acmaya devam edince hart hurt sesler icinde acti kapiyi :-( insan sesi duyunca durur dahada hirsla acti

Arabanin icindeki böyle yapiyosa disardakine aman dikkat tek sansim cizik disarda deilde kapinin içe bakan kisimda olmasi eşik taktigimiz yerde içe bakiyo

Para falan teklif etti almadim ilk hasari siz verdiniz daha dikkatli olun yeter dedim gerisini allah bilir