Aracımı çizeni yakaladım.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımı çizeni yakaladım.

chiv link' Alıntı:
Kamera kayıtlarının olması büyük şans, böyle insanlara deliriyorum. Umarım ceza alır. Sinir krizi geçiriyorum ya görünce/duyunca böyle insanları.

sağ kapıyı çizme işini bilerek mi yapiyor yoksa aracıyla mı çiziyor kaza gibi? o kısmı tam anlamadım, yaşını başını almış adam ne diye durduk yere arabayı çizer ya anlam veremiyorum.

Ben AVM'lerde felan artık aracımı duvarın dibine yapıştırıyorum, mecbur kalmadıkça dar yerlere park etmemeye çalışıyorum böyle insanlar yüzünden. Başkasının arabası darbe almasın diye her defasında arabanın kapısını açarken elimi 2 kapı arasına sıkıştırıyorum, insanların yaptığına bak.

Ben de aldığımdan beri 2 yıldır öyle yapıyorum. Ancak yine buldu birisi ve kapı kolu ve alt bölüme çok kötü bir şekilde çarpmış kapısını. Boyayı çok kötü kazımış resmen. Bunu bilerek yapmıştır başka ihtimal yok.

onur.ckmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun daha önceki astra H kasamda aynı problemi yaşadım sağ arka kapı ve sağ arka çamurluğumu astara kadar imzalamışlardı kasıtlı olarak ama ben kamera kayıtlarına ulaşmak istediğimde birde ne sorunla karşılaşsam inanırsınız gün içerisinde elektrik kesilmiş ve dvr kayıt cihazının hard diski arızalanmıştı data kurtarma gibi çözümlere başvurdum ama nafile olan oldu. Daha sonra arabadan soğudum ve satıp yeni araba aldım

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağolun arkadaşlar, aslında sorun kişilerde değil sorun toplumda, annede, babada, kardeşte, halada, teyzede, öğretmende, bakkalda, poliste hakimde savcıda bakanda mebusta başbakan cumhurda yani kısacası sözüm meclisten dışarı ahlaksız bir millet olduk çıktık bu son dönemlerde iyice azıttı insanları kinli kıskanç, aşağılık kompleksli ana haberlerde kanlı görüntülerle acunun yarışmalarıyla lüks otllerdeki yemekler güzel kızlarla dolu adalarda eğlencelerle kolay kazanma kolay zarar verme alışkanlıkları edindiriyorlar ve bu hergün daha kötüye gidiyor 65 yaşında bir adam bu ruh haline sahipse siz cahil genç insanların neler yapabileceğini düşünün yani kısacası çökmüşüz, bitmişiz saygısız arsız edepsiz hırsız bir millet olmuşuz olmayada devam ediyoruz aslında oldurmaya devam ediyorlar ve bunuda çok güzel başarıyorlar.

onur.ckmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Sağolun arkadaşlar, aslında sorun kişilerde değil sorun toplumda, annede, babada, kardeşte, halada, teyzede, öğretmende, bakkalda, poliste hakimde savcıda bakanda mebusta başbakan cumhurda yani kısacası sözüm meclisten dışarı ahlaksız bir millet olduk çıktık bu son dönemlerde iyice azıttı insanları kinli kıskanç, aşağılık kompleksli ana haberlerde kanlı görüntülerle acunun yarışmalarıyla lüks otllerdeki yemekler güzel kızlarla dolu adalarda eğlencelerle kolay kazanma kolay zarar verme alışkanlıkları edindiriyorlar ve bu hergün daha kötüye gidiyor 65 yaşında bir adam bu ruh haline sahipse siz cahil genç insanların neler yapabileceğini düşünün yani kısacası çökmüşüz, bitmişiz saygısız arsız edepsiz hırsız bir millet olmuşuz olmayada devam ediyoruz aslında oldurmaya devam ediyorlar ve bunuda çok güzel başarıyorlar.

Çok güzel özetlemişsiniz ellerinize sağlık söylediğiniz her cümlenin arkasındayım.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kişisel olarak park konusunda hassasım. Mesela alışveriş merkezinde araç yoğunluğu olan yere parketmem asla giderim 50metre yürürüm etrafı boş olan yere parkederim en rahatı o oluyor.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Kişisel olarak park konusunda hassasım. Mesela alışveriş merkezinde araç yoğunluğu olan yere parketmem asla giderim 50metre yürürüm etrafı boş olan yere parkederim en rahatı o oluyor.

Her dakika boş arsamı arayacağız, evimizin otoparkınada araç koyamıyacaksak ne yapabiliriz.  :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ev otoparkı ayrı benimdediğim alış veriş merkezi veya açık otoparklar için. Zaten evin orda yanındakinin kim olduğunu bildiğin için pek sorun olmuyor.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Ev otoparkı ayrı benimdediğim alış veriş merkezi veya açık otoparklar için. Zaten evin orda yanındakinin kim olduğunu bildiğin için pek sorun olmuyor.

Hiç kimse umursamıyor... Gözümün önünde önce öndeki araca sonra arkadaki araca vura vura çıktı şırfıntının biri park yerinden.. Bende kendi aracımdaydım ama uzaktaydım biraz hemen uzaklaştım ordan neme lazım :) kayınpederimin evi :)

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Hiç kimse umursamıyor... Gözümün önünde önce öndeki araca sonra arkadaki araca vura vura çıktı şırfıntının biri park yerinden.. Bende kendi aracımdaydım ama uzaktaydım bira
z hemen uzaklaştım ordan neme lazım :) kayınpederimin evi :)
Gecen gozumun onunde arabanin dibindeyim hemen. Bi honda civic benim araca tam 3 defa carparak döndü. Her defasinda tampon 3-4 cm cökuyo catirt ediyo tampon sonra tekrar. Gerizekalinin gozunun icine bakiyorum dur carpiyorsun diyorum pardon diyip tekrar geciriyor. Cildirtti adam resmen sonra basip gitti  battle_Teroriste

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Scrapercar link' Alıntı:
Gecen gozumun onunde arabanin dibindeyim hemen. Bi honda civic benim araca tam 3 defa carparak döndü. Her defasinda tampon 3-4 cm cökuyo catirt ediyo tampon sonra tekrar. Gerizekalinin gozunun icine bakiyorum dur carpiyorsun diyorum pardon diyip tekrar geciriyor. Cildirtti adam resmen sonra basip gitti  battle_Teroriste

Böyle bir olay başıma gelmiştide yazmıştım hatta:

Birde dostlar hiç dokundurma ve esnetme olmadığından emin olamayız biliyorsunuz araba kullanmayı lunaparkta çarpışan araba kullanarak öğrenen insanlar var ülkemizde. Park ederken ya da çıkarken sık sık arabalarımıza bizim haberimiz olmadan dokunan çok oluyordur emin olun. Hatta geçen yaz bir akşam eşimle balkonda tavla oynarken şeytan dürttü kalktım arabaya bakmaya, oh oh adamın biri Fiesta'sını benim arabanın arka koltuğuna park etmeye çalışıyor. 1 vurdu "Lan!" dedim. Geri gitti 2 vurdu "Ulan?!" dedim 3. kezde vurunca KARDEşİİİİMMMMM!!!! diye bir böğürdüm herif arabadan fırladı. Dedim sen ne yapıyorsun, yepyeni arabaya vura vura. Herifin cevabı "Ama birşey yok ki gelin bakın isterseniz." oldu. Dedim ki "Eğer ben aşağıya gelirsem biiiiiiiiiiiiiip düüüüüüüüüüüüt hatta bir dakika lan geliyorum ceddine cemaline ellerimde çiçekler kapında sırılsıklam.."  Hanım tuttu herifte kaçtı Allah'tan yoksa herif hala kendi egzozundan kafasını çıkartmaya çalışıyor olacaktı. Hıyar çok memlekette. (:)