Aracımı çizeni yakaladım.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımı çizeni yakaladım.

adRe J link' Alıntı:
Alışveriş merkezlerinde problem yasamamak icin dip köşelere koyuyorum duvara sıfır neredeyse kendim duvara cizdirecek kadar yanima gelecek vatandasa ambar gibi yer birakiyorum ki kapi acarken vurmasin diye

Ama gelin gorun ki ne care arac 1 aylikken arka koltukta oturan bayan is arkadasim kapiyi acti zincire surttu alti bi durdu sorasinda tekrar acmaya devam etti o actikca ses geliyordu zincir surtuyodu ani oldugu icin müdahale edemedim

Kapi ilk zincirle temas edince bi tık dedi ardindan sesi duymuş olmasina ragmen acmaya devam edince hart hurt sesler icinde acti kapiyi :-( insan sesi duyunca durur dahada hirsla acti

Arabanin icindeki böyle yapiyosa disardakine aman dikkat tek sansim cizik disarda deilde kapinin içe bakan kisimda olmasi eşik taktigimiz yerde içe bakiyo

Para falan teklif etti almadim ilk hasari siz verdiniz daha dikkatli olun yeter dedim gerisini allah bilir

Orhan kardeşim,geçmiş olsun iş arkadaşı,üstelik birde bayan olunca birşey denmiyor,fakat tahmin ediyorum, :D içinden bütün sülalesine rahmet okumuşsundur... :D :D

triger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 gündür aynı yerde arabam yatıyor yanındada h kasa vardı o bu gün çıkmış bana sag kapısı yqnaşmıştı bende kim binecek h kasanın sagına adam sol kapıdan biner gider demiştim  şimdi indim birde baktım benim kapıya çarpmış kapımda boya kalkmış şimdi  gelir şeytan diyor fazla değil o kadar boyasını kaldır insanda biraz vicdan olur ufak tıklasa razıyım resmen kazımış..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

triger link' Alıntı:
2 gündür aynı yerde arabam yatıyor yanındada h kasa vardı o bu gün çıkmış bana sag kapısı yqnaşmıştı bende kim binecek h kasanın sagına adam sol kapıdan biner gider demiştim  şimdi indim birde baktım benim kapıya çarpmış kapımda boya kalkmış şimdi  gelir şeytan diyor fazla değil o kadar boyasını kaldır insanda biraz vicdan olur ufak tıklasa razıyım resmen kazımış..
öküzden çok ne var memlekette

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:
Orhan kardeşim,geçmiş olsun iş arkadaşı,üstelik birde bayan olunca birşey denmiyor,fakat tahmin ediyorum, :D içinden bütün sülalesine rahmet okumuşsundur... :D :D
Valla hic sorma abi birde ilk kusurdu çok canımı sıktı gorunmedigi icin olsun napalim paraya gerek yok dikkat edin yeter dedim :)

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam çok geçmiş olsun Allahtan kim olduğunu yakalamışşsınız. Beter olsunlar peşini bırakmayın umarım bende benim arabaya yapanı bulurum...