!!!ankaralilar okumali!!!

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Melih'i seçecek kadar gözleri yumuk ve hatta 1 adım önünü göremeyen bir halkla bu memleket nasıl yüzyıllarca bu topraklarda demokrasiyi ve özgürlüğü yaşatacak içim burkuluyor..

İşte sen,senin onaylamadığın birisine sırf oy veriyorlar diye insanlara bu tip yaklaşımlarda bulunursan o zaman ben düşünürüm sizler gibi insanların var olduğu bu ülkede demokrasi ve özgürlükler nasıl yaşayabilir ?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte sen,senin onaylamadığın birisine sırf oy veriyorlar diye insanlara bu tip yaklaşımlarda bulunursan o zaman ben düşünürüm sizler gibi insanların var olduğu bu ülkede demokrasi ve özgürlükler nasıl yaşayabilir ?

sayın fcuhadar kaç yıldır ankara'da yaşıyorsunuz?

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden ? İnsanlara senin gibi bakabilmek için ankaralımı olmak gerekiyor ?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden ? İnsanlara senin gibi bakabilmek için ankaralımı olmak gerekiyor ?

sayın çuhadar böyle şahsa yapılan tartışmalar için değil ankara'yı tartışmak için açtım bu konuyu ama sana cevap vermeden geçmeyim..

ankara'da ne kadardır yaşıyorsun diye sormamın amacı şuydu:

*Kaç defa bir ankara belediyesine (akp'li) gittiniz?

*Kaç defa bu adamların sincanda altındağda insanlara yaptıkları yardım rezaletlerini gördünüz?

*Kaç defa sen bira satıyorsun sen alkol satıyorsun diye büfecilerin mallarının talan edildiğini kaçının öldüresiye dövüldüğünü gördünüz? (hani özgürlük)

*İnsanların 1m su borusu döşetebilmek için melihin kasalarına dünya paralar akıttığını fakat adı lazım değil cemaat liderinin evinin önüne bedava sondaj vurulduğunu kaç defa gördünüz? (Hani demokrasi)

*Doğalgaz müdürünün 7 gencin ölümünden sonra hepsi çırılçıplaktı dediğinidemi duymadınız ( malum şahıs yargı üyesiyken melihi aklayıp emekliye ayrılınca doğalgaz müd. olduğunudamı) pes derim.. bilmediklerini savunma konuyu saptırma sayın çuhadar özel bir mesajın varsa ankarayla ilgili olmayan PM atda konuyu saptırmayalım..

saygılar.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin bir yoruma yapılan göz kırpması ifadesine bile sabrın yok..Almışsın sazı eline verip veriştiriyorsun gelene gidene,sonrada diyorsunki cevabı olan bana özelden yazsın..O zaman sende kendine özelden yaz,kendine özelden cevapla niye konu açıyorsunki..Sen hangi yorumunda ankarayı tartıştınki,hep kişiler kurumlar cemaatler vs..Ankarayı tartışacaksan ankara ile ilgili fikirlerini söylersin beğenen beğenir fikirlerine katılır,beğenmeyen karşı fikrini sunar kendine göre..Senin burda yapmak istediğin kendin gibi düşünenlerin buraya eleştirilerini yazması konunun işlenmesi,karşı fikirde olanlarında sana pm atması burda görülmemesi falan filan..Demokrasiye bak..

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatih bey ilk mesajınızı hatırlatırım. Konuyu değil, sırf konuyu cumhuriyet gazetesinden alıntı yaptı diye eleştirmişsiniz. Sizin eleştiriniz konuyla ilgili olsa eminim böyle olmazdı.

aduken

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın çuhadar böyle şahsa yapılan tartışmalar için değil ankara'yı tartışmak için açtım bu konuyu ama sana cevap vermeden geçmeyim..

*Kaç defa bu adamların sincanda altındağda insanlara yaptıkları yardım rezaletlerini gördünüz?

*Kaç defa sen bira satıyorsun sen alkol satıyorsun diye büfecilerin mallarının talan edildiğini kaçının öldüresiye dövüldüğünü gördünüz? (hani özgürlük)

*İnsanların 1m su borusu döşetebilmek için melihin kasalarına dünya paralar akıttığını fakat adı lazım değil cemaat liderinin evinin önüne bedava sondaj vurulduğunu kaç defa gördünüz? (Hani demokrasi)

*Doğalgaz müdürünün 7 gencin ölümünden sonra hepsi çırılçıplaktı dediğinidemi duymadınız ( malum şahıs yargı üyesiyken melihi aklayıp emekliye ayrılınca doğalgaz müd. olduğunudamı) pes derim.. bilmediklerini savunma konuyu saptırma sayın çuhadar özel bir mesajın varsa ankarayla ilgili olmayan PM atda konuyu saptırmayalım..

saygılar.

az bile yazmışsın. i. melih'in cebine attığı milyon dolarları, oğlunun ve 7 sülalesinin mal varlığına, akp'li olmayan hiçbir şirketin belediye ihalelerini kazanamadığına hiç deyinmemişsin.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün gece çankayadaydım anayasa mahkemesinin önünü görünce yeminederim utandım allahtan arabadaki yayları çıkarmışım yoksa dumandı benim salıncaklar z rotlar olmaz bu kadar ya resmen isyan ettim asfalt diye birşey kalmamış amma velakin birde subayevlerine bakın Rte nin mahallesine bu kadar olmaz pes..

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

saygılar.

Öncelikle belirtmeliyim ki bazı arkadaşlar sanki siyasi parti temsilcisiymiş gibi aleyhte olan her konuda provakasyon yapıyorlar.Şimdi ben Ankaralı arkadaşlarımdan cevap bekliyorum(Vicdanı rahat olan başka illerden arkadaşlar da cevap verebilir).2 yıl önce kooperatif yoluyla Ankarada edindiğim evim için 168 euro doğalgaz saatine ,250 dolar kartlı elektrik saatine,650 tl kartlı su saatine para verdim.Bu günkü kur karşılığı 1390 tl.dir.Belki de 100 tl ye yapılacak bir iş için bu kadar para verdim sizce bu çok mu normal.

aduken

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle belirtmeliyim ki bazı arkadaşlar sanki siyasi parti temsilcisiymiş gibi aleyhte olan her konuda provakasyon yapıyorlar.Şimdi ben Ankaralı arkadaşlarımdan cevap bekliyorum(Vicdanı rahat olan başka illerden arkadaşlar da cevap verebilir).2 yıl önce kooperatif yoluyla Ankarada edindiğim evim için 168 euro doğalgaz saatine ,250 dolar kartlı elektrik saatine,650 tl kartlı su saatine para verdim.Bu günkü kur karşılığı 1390 tl.dir.Belki de 100 tl ye yapılacak bir iş için bu kadar para verdim sizce bu çok mu normal.

bende eve su bağlatmak için askiye toplam 1600 ytl civarı ödedim geçen yaz.