7.caddeye el sürmeyin!

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
artık aksamları polis avlıo hepsini cadde sonunda:D

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ancak trafiğe kapatılmasının sonuna kadar arkasındayım. Ankara'da şöyle canlı ve trafiğe kapalı bir cadde yok(Kızılay hariç). Trafiğe kapanıp, bordür yol yaptıklarını düşünsenize, turistik bir yere dönüşür. Ankara'da daha böyle bir yer yok!
;)

cok önemli bi yere değinmişsiniz

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güvenparkda artık bi sorun yok 10 a kadar oturdugumuz oluyo sivil polisler dolanıyo kmlik sordular bize ramazandan once

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
melihin vardır bi planı boş yere vazgeçmez:D

AnkaraSpor'la uğraşıyor şu sıralar. Vakti yok sanırım :D

İnş.Trafiğe kapatılırda çok güzel bir mekan haline gelir.Ben istemiyorum öyle 5-6 kro arabasına doluşup 10 kere gözümüzün önünden geçsin.Yahu insan bari şarkıyı değiştirir :D

:alkis::alkis::alkis:

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ice abarttılar bi 7.cadde kalmıştı akşamları gittiğim orasıda kapanırsa komple göçecem artık didime fln..

Aras_SFİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse vazgeçmiş İ.melih referandumdan. Heralde alıcağı tepkileri gözü yemedi. Yada sonucun ne olucağını tahmin etti rezil olmak istemedi . Federasyonada bi güzel sallamıştı sıkıyosa bizi düşürsünler die federasyon bi güzel sıktı=) Teşekkürler federasyon , bu hareketle krediniz arttı.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
eğer 7. cadde trafiğe kapatılsın,o caddede çekirdek çitleyerek dolaşan ihtiyarlardan başka kimseyi göremezsiniz.

Lz53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer 7. cadde trafiğe kapatılsın,o caddede çekirdek çitleyerek dolaşan ihtiyarlardan başka kimseyi göremezsiniz.
Aynen katııyorum. Oraya giden zaten arabasıyla gidiyor. Başka bi şekilde 7. caddeye ulaşmak zor. Araç trafiğine kapatılırsa ben de gitmem.Oraya giden zaten trafikten şikayetçi değil. Orda trafiğin akıcı olmadığını herkes bilir, kimse bu ne yoğunluk demez herkes gereken saygıyı gösterir. Zaten o yoğunluk için herkes orda. Yeni adres ümitköy galiba :S (H)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede trafiğe kapanması lazım daha bi güzel olur trafiğe kapanırsa istiklal caddesi gibi olur çok güzel biyer ama araçlardan kaldırımdaki kalabalık biribirine ezecek gibi yürüyo melih gökçek akp de olmasada chp de olsaydı bu söylenenlerin hiçbiri yazılmazdı her tv de her yerde kötüleniyo bu adam madem kötü bi adam nie 3 seferdir bu adam ankara gibi büyük bi şehirin ve başkentin belediye başkanı oluyo oy vermeyin o zaman kardeşim.

dumansız hava sahası hiçde kötü olmadı herşeyde avrupayı amerikayı orayı burayı örnek gösteren bizler değilmiyiz orda böyle bizde böylde olmuyo olamıyor die alın size dumansız hava sahası ben çok memnunum bi cafeye gittiğimde üstüme sigara kokusu sinmiyo zehirlenmiyorum içmek isteyende dışarda içiyo ama alkol konusuna gelince onu zaten kaldıramazlar hiçbiyerden boşuna kimse yırtmasın orasını burasını sadece içene zararı veya yararı kimseye zararı olmayan bişeye kimse karışamaz...