7.caddeye arac park etmek artik ücretli...

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
1- Belediye meclisi mars gezegenine mi bağlı ki İ.Melih hemen topu başka yere atıyor.
2- Otopark yeri yapmayan yeni inşaatlardan otopark cezası diye alınan paralar nereye harcanıyor, şimdiye kadar bu paralarla kaç tane otopark yapılmış bir de onu açıklasınlar.
3- Vatandaş da artık gözünü açmalı, otoparkı olmayan inşaatlardan dünyanın parasını vererek ev almamalı.
4- Maalesef yerel yönetimlerin böyle bir hakkı var. Yani sokak ve caddeleri belediyeler kiraya verebiliyor ama nedense bu tip uygulamalar hep İ.Melih'in sevmediği semtlerde oluyor. Acaba belediye meclisi mesela Sincan veya Pursaklar'da da böyle bir uygulama yapmayı düşüyormu?
var savaş abi sincan ın durumu daha da vahim diyebilirim belediyenin çok katılı otoparkı açıldı diye kapalı çarşının oradaki otopark ceplerini kaldırıma dönüştürdüler yani ziraat bankasında veya elektrik idaresinde, PTT de işin varsa çok katlıya arabanı bırakacaksın vatan caddesinden aşağıya yaklaşık
700 m yürüyeceksin bu İ Melih denilen adam teksas ın şerifi abi kafasına göre takılıyor :mad:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ankara'dayken Sincan'a arada bir giderdim ama hiç denk gelmemiştim. Çok katlı otopark olan yerlerde bu tür uygulamalar kaçınılmazdır. Dayım bir zamanlar Kızılay'da ..... işhanının otoparkını işletirdi, işler kesat olduğu zaman trafiği arar anons yaptırırdı, bir süre sonra yol kenarına park etmiş ne kadar araç varsa otoparka girerdi. Merak etmeyin birkaç ay sonra o uygulamada gevşemeler başlar.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her yaz Sincana gelirim hiç başıma gelmedi ama trafiği felaket benim çocukluğumda tüm sincanın toplamındaki arabaları şimdi bir sokakta görmek mümkün..:(
Sincan Ankaranın en kalabalık yeri normaldir oraya gidince beni kasvet basıyo :)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütün bagdat caddesının ara sokaklarıda paralı olmus durumda 2.5 tl 2 saati...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bütün bagdat caddesının ara sokaklarıda paralı olmus durumda 2.5 tl 2 saati...
Bedava valla, burada otoparklar 4,5 TL den başlıyor. Yazın İstanbul'da Arnavutköy sahilinde görmüştüm, otopark görevlileri elektronik cihazlarla hizmet veriyordu. Unutmayalım zamanında ne idüğü belli olmayan otopark mafyasına (aracımıza zarar vermesinler diye) kuzu kuzu para öderdik.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bedava valla, burada otoparklar 4,5 TL den başlıyor. Yazın İstanbul'da Arnavutköy sahilinde görmüştüm, otopark görevlileri elektronik cihazlarla hizmet veriyordu. Unutmayalım zamanında ne idüğü belli olmayan otopark mafyasına (aracımıza zarar vermesinler diye) kuzu kuzu para öderdik.

Evet şimdiki sistem daha iyi olmus eskısıne gore en azından emrivaki yok, bazı sokaklarda da hala 14-15 yaslarında cocuklar duruyor hesapda değnekci birgun ben yer buldum parkettım , arkadan kostu geldı para dedi.. masuz bozugum yok dedım , cocuk cebınden 1 deste para cıkartıp sen ver bız bozarız abı dedi..ohoo sen benden zengınsın dedım 2 dal sıgara verdım gönderdım cocugu... isparkda gene bu yok en azından

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim için değişen birşey yok, bahçelide hep aynı yere parkederim hem 3. caddeye hem 7. caddeye yakın.. hiç yer bulamadığımda olmadı daha :)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7. caddeye park serhanın işidir...