!!!ankaralilar okumali!!!

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstad biz gazeteyi oraya sadece alıntı yapılsın hakka saygı duyulsun diye yazdık.. burda bir siyasi görüş değil, ankara'nın yüzünün çehresinin nasıl değiştiğine ilişkin dobra bir röportaj okunsun anlaşılmaya çalışılsın diye koyduk..

sanada saygılar..

Sanada saygılar üstad...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte benim de anlatmak istediğim bu şimdi yukarda yazdıklarını okuyan bir Akp li seçmen ne yani biz vatan hayinimiyiz diyor ve tartışma başlıyor bende diyorumki ölede bölede bu parti büyük bir çoğunlukla geldi bekleyelim siyasiler kozlarını paylaşsın Ne partiler geldi geçti bu memleketten Halk öyle yada böyle cevabını seçimde verir şuda bir gerçek belediye seçimlerini akp yine kazanırsa ezici bir üstünlükle arkasından da genel seçimleri yine kazanırsa ozaman muhalefetinde dönüp kendisine bir bakması gerekir demek ki bu işi artık genç muhaliflere bırakma vakti gelmiş

saygılar benden sana

işte o zaman bu memlekette muhalif diye birşey kalmaz.. ergenekon gölgesindeki bir yerel seçimden akp üstünlüğü çıkarsa ki korkarım bu olacak. bu vatanda askeri de cumhuriyetciside sindirilecektir. daha sonrasında ise al sana darmadağın olmuş bir halk..

gelecekteki filistin..

israili ise ABD..

uzak değil çoook yakın arkadaşlar..

Mahoni adam üzerinde cami olan bir amblemi yok arkadaş bunda atakule hemen arkasında şu binası diye kıvırtırsa bu utanılacak bir tablodur..

Son düzenleme:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ne parti ayırırım nede bisiy mesela bulunduğum bölgede altındağda yani VEYSEL TİRYAKİYE seve seve vericem oyumu kendisi akpartiden aday ama büyüksehire gelince Melih Gökçeke neden oy vereyim bizi daha çok soysun diyemi???? Ama hala melihe oy vericem diyenler var onlarada helal olsun demekki bukadar dar bakıyolar bu sehre... Forever Karayalçın:))

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ibrahim bilmiyorum ama yinede bu kadar kötümser olmamak umutsuz olmamak lazım Herşey bizde bitiyor Biz kimi istersek o Gelir başa Ben senin nedemek istediğini anlıyorum Benim anlatmak istediğim şu anamuhalefet partisinin dönüp kendine bir bakması lazım neden biz iktidar olamıyoruz neden seçmen sayımızda bir artış olmuyor Bunlar araştırılmalı sağlıklı bir biçimde ona göre bir şeçim politikası çıkarılmalı sonuçta bu işin adı siyaset

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
ya arkadaşlar ben işim gereği Melih Gökçek i bir kanalda canlı yayın tartışma programı yapmak üzere hazırlanıyodum şu Ankarnın su sorunu olduğu zaman ünlü köşe yazarları geldi 4-5 tane bende Melih Gökçek e mikrofonunu bağlıyorum adam gazetecilere beni fazla sıkıştırmayın kalkar giderim diyodu !!!!

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar ben işim gereği Melih Gökçek i bir kanalda canlı yayın tartışma programı yapmak üzere hazırlanıyodum şu Ankarnın su sorunu olduğu zaman ünlü köşe yazarları geldi 4-5 tane bende Melih Gökçek e mikrofonunu bağlıyorum adam gazetecilere beni fazla sıkıştırmayın kalkar giderim diyodu !!!!

:kop::kop: gider abi sıkışınca gider

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ibrahim bilmiyorum ama yinede bu kadar kötümser olmamak umutsuz olmamak lazım Herşey bizde bitiyor Biz kimi istersek o Gelir başa Ben senin nedemek istediğini anlıyorum Benim anlatmak istediğim şu anamuhalefet partisinin dönüp kendine bir bakması lazım neden biz iktidar olamıyoruz neden seçmen sayımızda bir artış olmuyor Bunlar araştırılmalı sağlıklı bir biçimde ona göre bir şeçim politikası çıkarılmalı sonuçta bu işin adı siyaset

%100 katılıyorum..

Şunuda ekliyelim sorun burda Ankara'mız eğer akp melih değilde adam gibi bir adam koyabilseydi bu konuyu açmaya bile gerek yoktu..

Fakat neden yapamadılar?

Nihat Genç Haksız mı?

Sebep Akp nin melihin eteğindeki taşlardan çekincesidir..

Sadece düzenbaz olmasınlar din sömürüsü halka DİLENCİ muamelesi yapmasınlar

insanım bi koli yiyeceğe oyunu satmasın..

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar belediye bizden fazladan aldığı kartlı doğalgaz saatlerinin(168 Euro almıştı) parasını ödeyecek mi ,ben samsunda olduğumdan pek bilgi alamıyorum.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geri ödeme yapılıyor diye biliyorum fakat sadece 300$ aldığı kişilere 150$geri veriyormuş.. ya şu hale bak ya adamlar resmen soyuyorlar bizi.. :(

aduken

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 sene önce firmam adına yüklü miktarda ankara taşı (kaldırımlarda gördüğünüz taşlar)almak için gölbaşındaki taş ocaklarını geziyordum. bir taş ocağının stoklarındaki taşı görüp beğendim ve fiyat konuşmak için taş ocağı ortaklarından birinin ofisinde başladı koyu muhabbet.
sonuç: cebimde param olduğu ve taşın kalitesini beğendiğim halde yüksek metrajlı taşı satın alamadım.
sebep: isim vermek istemediğim bu taş ocağı, her sene ihtiyaç olmadığı halde sökülüp yenisi döşenen kaldırım taşlarını belediyeye veren firma. ve bu firmanın diğer ortağı belediye dışında yurtiçinde kimseye iş yapılmasını istemiyor. zaten gerekte yok, belediye onları ihya etmiş çoktan.
not: adamın samimi itirafı oldu. taş ocağının diğer ortağı melih gökçek'in öz yeğeni.

melih gökçeğin görev aldığı sürece yaklaşık 25 milyon dolarlık bir servet yaptığı iddia ediliyor. bu verdiğim örnek kimsenin bilmediği ve benim tesadüfen öğrendiğim bir olay. buzdağının görünmeyen küçük bir parçası.