Ankaradan merhaba

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar ismim orhan ankarada ikamet ediyorum 2013 yılından beri sıfır aldığım astra j edition aracımı kullanıyorum daha öncesinde opelsizasla forumunda moderatördüm belki oradan tanıyanlar olur.

Forum gereği aracım ve aracıma yaptığım uygulamalar hakkında bilgi vereyim
Aracım astra j edition 2013 model 37.xxx km de
Sırası ile yaptıklarım ise= Brc LPG, Cyclone multimedya sistemi, Arka kapılara 16 cm hoparlör, Vites altı ve kapı kolu led, cam filmleri, stop karartma, led t20 gündüz farı, S-Dizayn cam çıtaları, kapı eşiği ve yurtdışından getirdiğim "aliexpress" orjinale en yakın kapı kolu kromu, Led sis farları, cosmo jant, makyajsız kasanın tavan lambasındaki ambians ledi uygulaması

Aracımı seviyorum uğraşmakta hoşuma gidiyor bütün uygulamalar tarafımdan el emeğim ile yapıldı gerekli elektrik bilgisine de sahibim böyle olunca iş kolay yürüyor şimdi ise hedefim sport far alıp gündüz ledli far ile yola devam etmek satan varsa iletişime geçebilir. Keyifli sürüşler diliyorum.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
maşallah güle güle kullanın.

oguz_52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gündüz farları çok güzel olmuş güle güle kullanın,
ledi internetten aldıysanız link varmıdır :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gündüz farları çok güzel olmuş güle güle kullanın,
ledi internetten aldıysanız link varmıdır :)

Led ler aliexpress ten alınma yurtiçinde malum t20 led ler oldukça pahalı ve ömürleri kısa oluyor 4-5 ay gibi bende aliexpress ten sipariş veriyorum Türkiyedeki 1 çift fiyatına oradan ortalama 3-4 çift geliyor

https://tr.aliexpress.com/item/1PC-...lgo_pvid=53fe6df5-ee85-413a-a10d-12c905f97ba1

ercann54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gündüz ledleri ve sis ledleri arıza ışığı yakıyormu? Ayrıca kapı kromları için link verirmisiniz

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gündüz ledleri ve sis ledleri arıza ışığı yakıyormu? Ayrıca kapı kromları için link verirmisiniz
Sis ledleri arıza ışığı yakmıyor gündüz ledleri yakar ama ok deyip geçersiniz arıza ışığı derken kırmızı ekranda sol sağ gündüz ledi arızalı diyor OK deyince bidaha çıkmıyor ok demek kabloyu kesip araya direnç koymaktan daha iyi.

Kapı kromlarını şiddetle tavsiye ederim orjinale en yakını hatta hemen hemen aynısı diyebilirim çok memnunum oda aliexpres ten alınma

https://tr.aliexpress.com/item/New-...ab67-43d9-bb53-8cd770be8ffc&priceBeautifyAB=5

ercann54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ok teşekkürler