Angel eye İçin yardım...

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?

• Sonar

Oy: 22 57.9%
  • Junyan

Oy: 13 34.2%
  • Diğer (el yapımı vs.)

Oy: 3 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak bende junyan kullanıcısıyım ama bir kotulugu war ve suan benım derdımde su :D far ayarı yaptırmassan cok ıyı yapılması lazım :D suan ben onumu degıl sagdakı apartmanların catısını goruyorum yukarı ve sag dogru ayarlı ıgrenc sekılde junyan an sen angelların rengınınıde degıstırırsın zevkıne gore guzelce git megane2 mercegı al taktır ben uygulatcam junyan mercegı kalıtesiz daha guzel yolu gorursun ledlere gelınce o kadar guclu yanıyoki dıjıtal foto makınası ıle cekıldıgı zaman makınanı mercegıne ole bır yansıma oluokı :D angellar cıkmıo cok guclu ayrıca patlamasıydı fln ole bı sorun yasamassın aldıgın zaman mercegını degıstır xenonu tak SILIKONUNU CEKTIR YOLA DEWAM junyanNNN ALLL.

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bgn ıns ben mercegıydı sıslerıydı sılıkonuydu hepsını halletcem 1-2 foto belkı tercıhınde yardımcı olur.....

Ekli dosyalar

• Görüntü000(1).jpg
    Görüntü000(1).jpg
    75.3 KB · Görüntüleme: 24
  • SDC10095.jpg
    SDC10095.jpg
    30.3 KB · Görüntüleme: 19

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim ne demek biz veccy kullanıcıları bırbırımıze yardım ederız :D sureklı

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
g
ü
n
c
e
l

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben junyan kullanıyorum ama cahilliğime geldi bu malı kullanmam.Zira far ayar motoru yok bu bir. İkincisi ise normal farlara göre yaklaşık %30 kadar belki daha da fazla normal farlardan az gösteriyor. Sarı far değil xenon kullanıyorum bunu da hemen söyleyeyim.Kullanmaya başladıktan yaklaşık 1 sene sonra içindeki ledlerin neredeyse hepsi söndü.Tabi bi kerede değil ama 1 sene de nerdeyse ya söndü yada kısmı ise sönükleşti. İçine su almaya başladı. Değiştirdim yenisi geldi 1 ay sonra sağ farın uzun halkadaki ledi söndü. Tamir ettireyim derseniz yaklaşık 4 - 5 saatiniz ve 80 liranız gidecek.Kısacası junyan kullanmayın derim...

Diğer engeller normal farlara göre nasıl gösteriyor bi bilgim yok zira ne kullanma şansım oldu nede sahip olan bi vectra kullanabildim...İnanın engellerin görüntü güzelliği olmasa ya töbe kullanmam.Bunlar junyan için dediklerim tekrar diyorum yalnıs anlaşılmasın diye...

Bütün bunları yaklaşık 2,5 yıllık engel kullanıcısı olarak tüm samimiyetimle söylüyorum...

Dilerim engel alacak kardeşimiz forumumuz sayesinde engellerdan sıkıntı çekmez ve de güle güle kullanır...

Son düzenleme:

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben junyan kullanıyorum ama cahilliğime geldi bu malı kullanmam.Zira far ayar motoru yok bu bir. İkincisi ise normal farlara göre yaklaşık %30 kadar belki daha da fazla normal farlardan az gösteriyor. Sarı far değil xenon kullanıyorum bunu da hemen söyleyeyim.Kullanmaya başladıktan yaklaşık 1 sene sonra içindeki ledlerin neredeyse hepsi söndü.Tabi bi kerede değil ama 1 sene de nerdeyse ya söndü yada kısmı ise sönükleşti. İçine su almaya başladı. Değiştirdim yenisi geldi 1 ay sonra sağ farın uzun halkadaki ledi söndü. Tamir ettireyim derseniz yaklaşık 4 - 5 saatiniz ve 80 liranız gidecek.Kısacası junyan kullanmayın derim...

Diğer engeller normal farlara göre nasıl gösteriyor bi bilgim yok zira ne kullanma şansım oldu nede sahip olan bi vectra kullanabildim...İnanın engellerin görüntü güzelliği olmasa ya töbe kullanmam.Bunlar junyan için dediklerim tekrar diyorum yalnıs anlaşılmasın diye...

Bütün bunları yaklaşık 2,5 yıllık engel kullanıcısı olarak tüm samimiyetimle söylüyorum...

Dilerim engel alacak kardeşimiz forumumuz sayesinde engellerdan sıkıntı çekmez ve de güle güle kullanır...

Yorumların için Teşekkürler ....

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anketin tersine çıktı benim istediklerim.... Yardımları için tüm opelim.net ailesine teşekkürler... Sonunda aldım angellerinmi junyan marka ledli :)

herkese iyi forumLar...