Angel eye İçin yardım...

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?

• Sonar

Oy: 22 57.9%
  • Junyan

Oy: 13 34.2%
  • Diğer (el yapımı vs.)

Oy: 3 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba opelim.net ailesi....
Angel eye almak istiyorum Sonar mı yoksa Junyan mı tercih etmeliyim... Yardımlarınızı bekliyorum..
Sonar :
104213672612_742147_4xda748.jpg

446823158_1_buyuk.jpg

Junyan :
46402310_2_buyuk.jpg

68600005466-000000041273.jpg

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonar daha iyi gibi duruyor sanki ben junyanın yanlarındaki ledleri (3 adet) beğenmiyorum belki de bu yüzden sonar daha iyi gelmiştir bana

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence orjinal cdx farları daha güzel olur seçeneklerde yok ama bulabilirseniz daha hoş gürünüyor

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonar daha iyi gibi duruyor sanki ben junyanın yanlarındaki ledleri (3 adet) beğenmiyorum belki de bu yüzden sonar daha iyi gelmiştir bana
Yorum için teşekkürler.... Junyan bana daha görsel olarakgüzel gözüküyor fakat ilerideki zamanlarda ledlerde problem yaşanması düşündürüyor benide.. Kullanan arkadaşlarımdan yorumlarını bekliyorum ;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ebay de da arayın, aradaki görsel farkı görün ben calibra için baktığımda adamların angel farlarıya ülkemizde satılanların arasında dağlar kadar fark vardı, fiyatları da daha ucuz ve görünümleri çok daha kaliteli idi.

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence orjinal cdx farları daha güzel olur seçeneklerde yok ama bulabilirseniz daha hoş gürünüyor

9243adsizoo.JPG

Cdx farları yerine bunları karartsam daha farklıolur benim için yinede teşekkürler...

i-tec' Alıntı:
sonarın angelları çok büyük çok kaba duruyor junyan al..aldıktan sonra ek yerlerine silikon çektir buhar yapmasın far

Teşekkürler... Aynı dertten bende yanıyorum :) Junyan tercihim fakat, Ledler benidüşündürüyor

i-tec' Alıntı:
skydive' Alıntı:
i-tec' Alıntı:
sonarın angelları çok büyük çok kaba duruyor junyan al..aldıktan sonra ek yerlerine silikon çektir buhar yapmasın far

Teşekkürler... Aynı dertten bende yanıyorum :) Junyan tercihim fakat, Ledler benidüşündürüyor

led e kafanı takma led normal halojenlerde daha uzun ömürlüdür .. kenardaki 3 tane yanan led gerçek led sanırım onlarda problem olmaz ..ama angelların ledleri patlayabilir..onlarda değişiyor zaten

Peki o zaMan daha iyi oldu benim için..

Son düzenleme:

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz galba sıyah tabanlı far istiyorsunuz o zaman sonar lar daha güzel bence

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
abi ben junyan aldım alalı 4 ay kadar oldu ledlerde hiç bi sorun yok.sonrda güzel ama sinyal lambaları hoşuma gitmiyor onun. one öyle ampül dışta duruyor. bence engüzeli junyan. xenon da taktım buhar falanda olmuyor canavar gibi. bence junyan ama karar senin.

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben junyan aldım alalı 4 ay kadar oldu ledlerde hiç bi sorun yok.sonrda güzel ama sinyal lambaları hoşuma gitmiyor onun. one öyle ampül dışta duruyor. bence engüzeli junyan. xenon da taktım buhar falanda olmuyor canavar gibi. bence junyan ama karar senin.
Teşekkür ederim sağolasın....

g
ü
n
c
e
l