Angel eye İçin yardım...

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?

• Sonar

Oy: 22 57.9%
  • Junyan

Oy: 13 34.2%
  • Diğer (el yapımı vs.)

Oy: 3 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .

semin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende alıcam angel eye benim araba birde lacivert junyan daha iyi durur diye dusunuyorum ama yorumlardan da okudugum kadarıyla far kendini belli etmiyormus bir sure sonra,kendini belli etmeyen birşeye de neden para verelim ki onuda dusunuyorum neyse once sen tak bakalım eren kardeş duruma gore bizde takalım :))

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
Eren Abi, Sonar'lar çok kaba duruyor. Vectranın görüntüsünü aşırı derecede etkiliyor. Junyan ise Daha kalıplı gösteriyor. Bende Led'lerimle ufak tefek sorunlar yaşadım ama çok çabuk halloluyor. ufacık led var hepsinde. Ledleri değiştittiriosun oluyor biitiyor. Sökmeside çok kolay. Farları çıkartmana gerek yok. gerçi tam hatırlamıorum epeydir sorun olmadı ama :D Hatta Farları Taktırmadan Önce Çok Güçlü Ledler Var. Onlardan Al Onları Taktır. Hatta Renk bile değiştirebiliyorsun. Masmavi yapabilirsin Mesela. Çok Güçlü yanan Ledler de var. Onlardan alırsın, fazla masrafta çıkarmaz. Ama Sonar'ların Angeller Fazla Büyük. Uzunlara Büyük Angel koymuşlar Kısalara Küçük. Yakışmamış büyükten küçüğe doğru gidiyor. Özellikle o Sinyal ampülü dışarıda. O ne öyle ya hiç iyi durmuyor. ama tabi Renkler ve Zevkler Tartışılmaz. İmzam'a bakmayı unutma :D

Son düzenleme:

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaŞLar yoruMlarınıZ içiN teŞkkür edeRim anket deWam ediyoR...
soNar.... 15
Junyan... 11
Diğer..... 2 ;)

günCeL​

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senın dusuncen neden yana ?

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş