Angel eye İçin yardım...

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?

• Sonar

Oy: 22 57.9%
  • Junyan

Oy: 13 34.2%
  • Diğer (el yapımı vs.)

Oy: 3 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .

BLaCk_VeCTRa-67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tuner67.com
Merhaba Eren;
Farları değiştireceksin galiba bundan 4 ay önce bende seninle aynı sıkıntıyı çekiyordum...Sonar mı Junyan mı derken aslında ben junyan istiyordum ama baktım kutudan sonar çıktı neyse baktım aslında bunlarda güzel bi takayım hem nasıl olacak dedim çokda güzel oldu bir dahada değiştiresim gelmedi... ama ikiside aydınlatma kalitesi yönünden çok zayıf aydınlatma değilde belli olma yönünden diyeyim eğer hava açıksa güneşliyse angelların yandığı hiç belli olmuyor.birde junyanların yan tarafı beyaz duruyor orası pek hoşuma gitmedi açıkcası Ben bu konuda hala kararsızım ama sana büssürü değişik resimler göndere bilirim benim görüşlerim bu kadar...(msn de eklemiştim eren stopları sormuştum hatta şimdi bende sana farlar hakkında yardımcı olabilirim msn de görüşelim:))

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Eren;
Farları değiştireceksin galiba bundan 4 ay önce bende seninle aynı sıkıntıyı çekiyordum...Sonar mı Junyan mı derken aslında ben junyan istiyordum ama baktım kutudan sonar çıktı neyse baktım aslında bunlarda güzel bi takayım hem nasıl olacak dedim çokda güzel oldu bir dahada değiştiresim gelmedi... ama ikiside aydınlatma kalitesi yönünden çok zayıf aydınlatma değilde belli olma yönünden diyeyim eğer hava açıksa güneşliyse angelların yandığı hiç belli olmuyor.birde junyanların yan tarafı beyaz duruyor orası pek hoşuma gitmedi açıkcası Ben bu konuda hala kararsızım ama sana büssürü değişik resimler göndere bilirim benim görüşlerim bu kadar...(msn de eklemiştim eren stopları sormuştum hatta şimdi bende sana farlar hakkında yardımcı olabilirim msn de görüşelim:))

eRen karDeşim aDaşım teŞekkür eDerim resimLeri rica etsem mail olarak atabilir miSin msn'de çok fazla online olarak kalamıyorum işimden dolayı... Şimdiden Teşekkür ederim ;) Bende halen Sonar mı Junyan mı diye gidiYorum:(

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende var sen secımınıı yap julyan ve sonar pm atman yeterlı :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

arkadasa aldık sem tunnıgten cok memunuz sonardan tavsıye ederım ben taktım ama takana kadar canımız cıktı ama degdi yanii :D:D

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TeşekkürLer... görSeL olaRak takViye ettiğiN yorumun içiN... ;)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
maksat yardımcı olmak ama junyan alma bence modası gectı sonarın yenı cıktı pıyasaya bu modelı daha oturaklı bence;)

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günün GÜNCELİ ;)