amfi bağlantısı???

eyanc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar amfi çıkışı olmayan bir teyibe direk amfi bağlanırmı (benim aldıklarımı bağlamışlar) ses kalitesi düşermi? düşmemesi için herhangi bir çözüm varmı ? anlamadığım adamlar teyibe bluetooth koymuş amfi çıkışı yok nasıl iştir anlamıyorum (sony mex-bt2500):(

ando

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amfi çıkışı olmayan teyplere aparatla amfi bağlanabiliyor. Amfi çıkışı olmayan cihazlarda ses kalitesi pek ii olmuyor.

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
abicim sonyden başka ne beklenebilirki? ewt aparatla amfi bağlantısı yapılıo ama kalite düşüyo sesin her zaman derim 2 krş fazla olsun kalite olsun :D

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anfi çıkısı olmayan teyibe anfi bagladıgında teybin radyosu güzel çekmez tam performans alamazsın

34DK3855

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
p.tesi günü aracıma tesisat yaptırdım benım teyp tede amfi çıkışı yoktu arkadaşın dediği gibi direksiyonun altına açmalı kapamalı idarelik bi aparat yapıldı ama tesisatcı daha sorna teyp e boş zamanım olduğunda amfi çıkışı yaptırabılceğimizi tanıdık ustası olduğunu soyledi burasını tam hatırlamıorum yaptırmayı düşünürsen sorabılırım :)

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu konuda biraz yanılıyorsunuz....ben bizzat kendi aracımın teyp anfi çıkışı yaptım (teyp car 400)ve güzel bir tesisat denedik harika sonuç aldım...

ama bir ayrıntı var benim yaptığım anfi çıkışı herhangi bir aparat ile deyil ses sinyalini teyp çıkışına gelmeden ölçerek bulup uyguluyorum bir çok teyp denendi mükembel sonuçlar elde edildi...

bu işi yapcak kişi epey bir elektronik bilgiye sahip olup teyp tamirinden anlaması lazımdır...

kocaeli üniversitesi elektronik-haberleşme bölümü mezunuyum...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar probleme gerek yok. işi bilen arkadaşlara arabanı götür, emin ol her türlü teybe, her şekilde iyi bir tesisat yapılıyor. araya birkaç ilave olacak tabi. dediğim gibi iyi usta olması gerek.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amfi çıkışı olmayan bir teybin normal hoparlör çıkışına sadece seri bir direnç ile amfiye çıkış alabilirsiniz.Önemli olan kullanılacak olan elemanın değerinin teyp ve amfi empedanslarına uygun hesabıdır.Eğer koaksiyel amfi kablosu kullanır isen radyoyla ilgili sıkıntı olacağınıda düşünmüyorum.