akü bu kadar çabuk biter mi?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: akü bu kadar çabuk biter mi?

Ben aracı iç dış yıkarken yaklaşık iki saat radyo veyausb den dinliyorum bir şey olmuyor(navigasyon yok)

detay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu oem ürünleri taktırmak konusunda aracı aldığımdan beri ciddi kararsızlık yaşıyorum, aracı eşime verdiğimde geri geri park ederken zorlanıyor, geri görüş kamerası olsun istediğimden dolayı alıp montaj yaptırmak istiyorum ama kalite konusunda yeterliliğe sahiplermiş gibi gelmiyor bana, aracın orjinal ses sistemi zaten kötü iş arkadaşımda servis tarafından montajlanan Navitech oem cihaz var, onun aracına bindiğim zaman müzik sesi bana iyice katlanılmaz geliyor. Bir de akü sorununu duymaya başlayınca iyice sogudum çin malı oem multimedya ünitelerden.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

detay link' Alıntı:
şu oem ürünleri taktırmak konusunda aracı aldığımdan beri ciddi kararsızlık yaşıyorum, aracı eşime verdiğimde geri geri park ederken zorlanıyor, geri görüş kamerası olsun istediğimden dolayı alıp montaj yaptırmak istiyorum ama kalite konusunda yeterliliğe sahiplermiş gibi gelmiyor bana, aracın orjinal ses sistemi zaten kötü iş arkadaşımda servis tarafından montajlanan Navitech oem cihaz var, onun aracına bindiğim zaman müzik sesi bana iyice katlanılmaz geliyor. Bir de akü sorununu duymaya başlayınca iyice sogudum çin malı oem multimedya ünitelerden.

ben Cyclone kullanıyorum açıkçası ses açısından bir sıkıntım yok. Hatta sağolsun Kasım Abi (Kasım Çınar) elle bas tis vs. ayarı yaptı şu an daha bi zevkle müzik dinliyorum diyebilirim. Bilhassa müziği aracın kendi USB sinden dinleyince keyif bir başka oluyor.

not: aracım sport sizinkisini imzanızda göremedim

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

bende bir açıkjlamada bulunayım :) necvox platinum 1033 cihazım var yaklaşım 3 saat kadar açık ve video klip açıktı . fakat aküde vs bir problem olmadı. akülerinizin amperi yüksek olursa bu problemi daha az yaşarsınız.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Ben aracı iç dış yıkarken yaklaşık iki saat radyo veyausb den dinliyorum bir şey olmuyor(navigasyon yok)
Olur abi tavan lamban bile acik olsa otomatik kapanir.
Tabii bu sure zarfinda kapiyi vs acmazsan.

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Akü koruma diye bir olay var.  Kontak takılı olmadan uzun süre müzik dinlendiğinde otamatik kapatıyor.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Bizim varta  akulerde ciddi sıkıntı var, 1.5 saat müzik dinlemekle  normal akü bitmez güçlü bir amfi yoksa eğer. Akunuz miadını doldurmuş kışın sorun yaşayabilirsiniz . benim 1.5 yıllık arabamda geçen hafta mars basmadi akü bozulmuş serviste değişti kronik bir problemmis çoğu araçta sorun yaşanmış.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Bizim varta  akulerde ciddi sıkıntı var, 1.5 saat müzik dinlemekle  normal akü bitmez güçlü bir amfi yoksa eğer. Akunuz miadını doldurmuş kışın sorun yaşayabilirsiniz . benim 1.5 yıllık arabamda geçen hafta mars basmadi akü bozulmuş serviste değişti kronik bir problemmis çoğu araçta sorun yaşanmış.
Bencede mustafa orjinal aküden ziyade mutlu aku daha iyi bence.
Diger yabanci akuler gumrukde depoda beklemekten ölüyor kanaatindeyim.
Mutlu akunun sirkulasyonu daha fazla oldugu icin daha iyi bence.

detay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
ben Cyclone kullanıyorum açıkçası ses açısından bir sıkıntım yok. Hatta sağolsun Kasım Abi (Kasım Çınar) elle bas tis vs. ayarı yaptı şu an daha bi zevkle müzik dinliyorum diyebilirim. Bilhassa müziği aracın kendi USB sinden dinleyince keyif bir başka oluyor.

not: aracım sport sizinkisini imzanızda göremedim

Benim aracım da sport, önceki araçlarımla kıyaslayarak ses sisteminin kötü olduğu kanısındayım. (C4, Bravo, Alfa 147, mini cooper ve hatta Grande punto)
Foruma üye olduğumdan beri attığım mesajların büyük bir kısmında sorunlardan ve servis kalitesinden şikayet ettim ama yeri geldiğinde aracımın beğendiğim yönlerini de dile getiriyorum. Audiophile değilsem de müzik dinlemek hayatımda önemli bir yer tutar ortalama üstü müzik Hi-Fi ve taşınabilir ses sistemlerine genelde belirli bir bütçe ayırırım, araçta çok zaman geçirmediğim için önceki araçlarımda orjinal ses sistemine pek müdahalede bulunmadım ama bu araca sanırım bulunacağım, aracı almadan önce ses sistemini de test etseydim muhtemelen opsiyon listesindeki infinity ses sistemini alırdım.

detay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et