acil yolda kaldım

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kardeşim geçmiş olsun.

Buna da şükür...

30.000 km önce değiştirilmiş trigerin bunu yapması can sıkıcı. Ama Allah beterinden saklasın. Cana gelmesin de önemli değil.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun can sıkıcı bir durum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger diyince cinlerim ayağa kalkıyor bizimde aldığımız aracınkini değiştiren usta yalama vida takmış gergi bilyasına bizede böyle bir fatura giriyordu neredeyse. allah beterinden korusun...

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun, daha öncede duymuştum, hatta trigerin raf ömrümü olurmuş demiştim ama aynı sorunu yaşayanlar olmuştu. Trigeri değiştirdiğiniz yerle görüştünüz mü, sonuçta parça garantisi olması lazım?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun durum normal degıl bı hata vardır gergı bılyası veya devırdaım olabılır yanlıs dış sayısı devırdaım kullanılmıs olabılır

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun durum normal degıl bı hata vardır gergı bılyası veya devırdaım olabılır yanlıs dış sayısı devırdaım kullanılmıs olabılır
yok arkadaşım,saydıklarında sorun yok.sonuçta bu araba 35.000 km ye yakın sağlıklı şekilde çalıştı.devirdaim yeniydi,takan arkadaşta acemi değildi.neyse ben soğuklara kayışın donmasına ve esnekliğini yitirmiş olması ihtimaline bağlıyorum.araba -20 derecede bir hafta çalışmadan durmuştu..

Çok geçmiş olsun, daha öncede duymuştum, hatta trigerin raf ömrümü olurmuş demiştim ama aynı sorunu yaşayanlar olmuştu. Trigeri değiştirdiğiniz yerle görüştünüz mü, sonuçta parça garantisi olması lazım?
trigeri değiştirdğim özel servisle görüştüm,hocam durup duruken kopmaz ses falan yapmıştır anlasaydın getireydin ücretsiz değişim yapardık dedi baba dostu olurlar zaten aramız iyidir.değiştirirken iş emrine: parçaları kendilsi aldı gibisinden not düşmüşlerdi,yani onlar hukuken paçayı kurtardı ama triger setini aldığım yeri henüz aramadım.hukuki haklarımı araştırıyorum,bişey çıkacağını sanmıyorum ama denemekte fayda var.

bu arada araç hala serviste fethiyede.ama biz tatil dolayısyla memleketeyiz.hanımın puntoyla idare ediyoruz :)