Acil yardım opel astra cosmo

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende opc demedim ki yeni kasa astra dedim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Fotoğraf atmışsınızya oradaki opc jantı o yüzden.. herneyse.. noldu sonuç?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
adam serviste falan bırakmışsa diğerhasarları bilmiyordur bizim eski aracı serviste sağını tamamen sürtmüşler tabi söylemeden toplayıp vermişler nasıl yaptılar birde kaskoya sokmuşlar fakat haberimiz yok satarken iki tane kaza çıkıyor ama fiyat yok boya inclemesinde sağ taraf tamamen boyalı sağ ön kapı sacı değişmiş aracında ilk sahibiyiz bu tarz bir olay yaşanmış olabilir

ilanada baktım 1.3te o kadar büyük(sanırım 18 inç) jantlarla motor biraz yorulur gibi orjinal jantlarını mutlaka isteyin

Bytemha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam serviste falan bırakmışsa diğerhasarları bilmiyordur bizim eski aracı serviste sağını tamamen sürtmüşler tabi söylemeden toplayıp vermişler nasıl yaptılar birde kaskoya sokmuşlar fakat haberimiz yok satarken iki tane kaza çıkıyor ama fiyat yok boya inclemesinde sağ taraf tamamen boyalı sağ ön kapı sacı değişmiş aracında ilk sahibiyiz bu tarz bir olay yaşanmış olabilir

ilanada baktım 1.3te o kadar büyük(sanırım 18 inç) jantlarla motor biraz yorulur gibi orjinal jantlarını mutlaka isteyin

Sizce alınır mı bu araç? Sahibide yakıtı olarak çok yakıyofedi jantlardan sanırım

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Sizce alınır mı bu araç? Sahibide yakıtı olarak çok yakıyofedi jantlardan sanırım

jantlar etkiler tabikide bendede aynı motordan var ama corsada 4.8 litre yakıyor 16 inç jantla karşıdan bakınca albeisi var ama aracı yakından incelemediğim için ne dersem yalan olur:)