Astra j 1.4t cosmo alıyorum yardım.

ekrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba nasip olursa 2011 Astra j 1.4Turbo Manuel vites Gri renk Cosmo donanım ve lgp li navigasyonlu j alacağım.Araçta 4500 hasar kaydı var değişen yok 1 kapı boyalı ve çamurluk lokal boyalı kilometre 11500 binde 42500 e anlaştık sizce fiyat nasıl?
2011 cosmo donanımları nasıl afl far 2011 modelinde mevcutmudur.Makyajlı kasa cosmo kakyajsız kasa cosmo donanım vs farkı nedir.
Bu aracın yol tutuşu nasıldır sattığım araç mk2 seat leondu yol tutuş çok iyiydi bunu aratırmı?
Yakıt lpg de nasıldır atiker takılmış iyimidir uyumu?
Ve aracı test ederken nelere dikkat etmeliyim önceden hiç j kullanmadım çalışmayan donanımları nasıl anlarım ?bu ön park sensörü fln nasıl test ediliyor bilerek gideyim herşeyi test edeyim istiyorum,triger seti kaç km de değişiyor  nelere dikkat etmeliyim yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j 1.4t cosmo alıyorum yardım.

Hoşgeldiniz fiyat çok düşük geldi bana hele km yanlış yazılmadıysa çok düşük bence normal değil

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Özdemir abiye katılmakla beraber fiyat banada çok düşük geldi ayrıca cosmo pakette afl standarttır sanırım km 115000 ben olsam bulaşmazdım

ekrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet arkadaşlar km 11800 binde değişen sol çamurluk,1 kapı yarım boyalı,sağ çamurluk yarım boyalı o kadar gerisi orijinal 42500 aldım lpgli ve cd500 var cosmo paket gri renk fiyat nasıl sizce?

ekrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

118000 bin de yanlış yazmışım kusura bakmayın

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ekrm link' Alıntı:
Evet arkadaşlar km 11800 binde değişen sol çamurluk,1 kapı yarım boyalı,sağ çamurluk yarım boyalı o kadar gerisi orijinal 42500 aldım lpgli ve cd500 var cosmo paket gri renk fiyat nasıl sizce?
LPG nin ayarı düzgün yapıldıysa sorun çıkartmıyor, 5 yıllık bir araç için 118bin km normal,triger zincirli olduğundan ses yapınca değişiyor ama km olarak ne kadar ömrü var zincirin bilmiyorum. lastikler ne durumda? Tanesi 500tl olduğundan Kış lastiği falan varsa iste. Fiyat uygun bence sonuç olarak.