Acil yardım arkadaşlar.

xxmertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.
Dün tüp aldım, depo tam doldu.
Bugün arabayı çalıştırdım tüpe geçti, ama göstergedeki 4 ışık da aynı anda yanıp sönüyor sabit durmuyor. Araç çalışırken tüpü kapattım, göstergedeki 4 ışık aynı şekilde aynı anda yanıp sönmeye devam ediyor. Tüpün markası BRC. Tüpe geçiyor araba, lakin o 4 yeşil ışık sabitlenmiyor. Bu sorunu yaşayan var mıdır? Yardımlarınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

xxmertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.
Dün tüp aldım, depo tam doldu.
Bugün arabayı çalıştırdım tüpe geçti, ama göstergedeki 4 ışık da aynı anda yanıp sönüyor sabit durmuyor. Araç çalışırken tüpü kapattım, göstergedeki 4 ışık aynı şekilde aynı anda yanıp sönmeye devam ediyor. Tüpün markası BRC. Tüpe geçiyor araba, lakin o 4 yeşil ışık sabitlenmiyor. Bu sorunu yaşayan var mıdır? Yardımlarınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Tüpü de kontağı da kapatıp açtım ama işe yaramadı, düzelmedi.

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Akü kutup başının hemen yanında LPG ye ait sigorta mevcut olmalı. O sigortayı yerinden çıkarttığınız zaman LPG nin elektiriği kesilecek ve sistem kendini yenileyecektir. Muhtemelen sorun çözülür. Bunu yaptığınız zaman LPG ayarlarınız bozulmaz. Sadece LPG sisteminin elektiriğini keserek sistemi yeniden başlatmış olacaksınız.

xxmertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü kutup başının hemen yanında LPG ye ait sigorta mevcut olmalı. O sigortayı yerinden çıkarttığınız zaman LPG nin elektiriği kesilecek ve sistem kendini yenileyecektir. Muhtemelen sorun çözülür. Bunu yaptığınız zaman LPG ayarlarınız bozulmaz. Sadece LPG sisteminin elektiriğini keserek sistemi yeniden başlatmış olacaksınız.
Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ediyorum. Orayı bilmiyorum hiç dikkat etmedim, usb girişi gibi bir yer var tüp ayarının yapıldığı, ama muhtemelen orayı demiyorsunuzdur. Yarın bakacam, bulabilirim umarım. Tekrar teşekkür ederim 🙏🏻

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Evet işte o tüp ayarının hemen yanında kapaklı bir sigorta olması gerekir. Kapaklı çakmak gibi düşünün öyle bir şey işte.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@xxmertxx bildiğim kadarıyla BRC sistemlerinde tüm ışıklar yanıp söndüğünde bakım geldiğini hatırlatıyordu. BRC bayisine uğramanız gerekiyor.

xxmertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@xxmertxx bildiğim kadarıyla BRC sistemlerinde tüm ışıklar yanıp söndüğünde bakım geldiğini hatırlatıyordu. BRC bayisine uğramanız gerekiyor.
Aracı aldıktan sonra tüp için bakıma götürdüm, bayi sadece gaz filtresini değiştirdi tamam dedi başka bişe yapmadı. Şimdi tekrar götürsem mi?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bilgisayardan bazı değerleri kontrol etmeleri gerekebilir isterseniz telefonla sorun hocam. Daha net bilgi aktaracaklardır.

torontati

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Tavsiyeleriniz için teşekkürler