BRC Marka LPG Göstergesi Arıza Işığı Yardım !!!

ufuk19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

2007 yılında BRC marka LPG kiti taktırdım. Bu güne kadar sorunsuz çalıştı. Fakat dün kontağı çevirdiğimde LPG göstergesinde doluluk oranını gösteren yeşil ışıklardan 4' ü birden yanıp sönmeye başladı. Marşa bastım düzelmedi. Tekrar denedim gene olmadı. Böyle bir sorun yaşayan arkadaş var ise yardımını rica ediyorum.
Teşekkür ederim.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
peki cihazın üzerindeki tuşa basınızmı? o tekrar başlatma tuşu gibi bir şey oluyor. Eğer olmassa bence hemen bir BRC servisine uğrayın

ufuk19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet denedim. Benim cihaz yuvarlak değil. Dikdörtgen şekilde ve üzerinde LPG / Benzin geçiş düğmesi var. Onun dışında birşey yok.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Evet denedim. Benim cihaz yuvarlak değil. Dikdörtgen şekilde ve üzerinde LPG / Benzin geçiş düğmesi var. Onun dışında birşey yok.

valla denedyseniz ve çözüm olmadı ise size BRC servis yolu gözüküyor

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım verdikleri kitapta sanırsam ne yapılası gerektiğini yazıyordu. Ona bak istersen olmadı servise gidersin tabi kesin çözüm. Bana anlatmışlardı ama unuttum.

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg deposundaki şamandıra takılı kalmış olabilir ve benimde başıma gelmişti tüp bitssede full gösteriyordu hiç eksilmiyordu şamandıra degişti garantiden sorun kalmadı sizinkide buna benzer bir arıza olabilir

ufuk19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg deposundaki şamandıra takılı kalmış olabilir ve benimde başıma gelmişti tüp bitssede full gösteriyordu hiç eksilmiyordu şamandıra degişti garantiden sorun kalmadı sizinkide buna benzer bir arıza olabilir

Bugün yaklaşık 5-6 Km yol yaptım. Işıkların yanıp sönmekten vaz geçip dördününde yandığını farketttim. Daha sonra teker teker 3 ü de söndü.Full olduğunda yanan ışık bu sefer en son yanık kalan ışık oldu. Yani ışıklar ters çalışmaya başladı.Depomun içerisindeki LPG bitmek üzere bu arada. Depomu fulledim bakalım ne olacak. Sonu paylaşacağım. İlgilenen herkse teşekkür ederim.

Son düzenleme: