38 Polo R 222

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polo 6R 1.6 TDI 2011 Comfortline

Aksesuarlar

15 Interlagos Jant
Polo Gti Panjur
Krom Bagaj Çıtası
Krom Egzoz Ucu
American Park
Sis Farı

epj67q.jpg

2uy1smu.jpg

35l6jxx.jpg

2eea693.jpg

2myup0y.jpg

2zqwxu0.jpg

1yuz60.jpg

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında aynalarada ince şerit düşünüyordum çok boğabilir diye aklıma geldi sonra yinede düşünülebilir teşekkür ederim ;)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TDI yazısı kesinlikle sökülmeli yerine R Edition yazısı eklenmeli , GTI amblemleri sadece yan aynaların tam altına kapı kolları hizasında yapıştırılmalı
Stoplar kesinlikle kıp kırmızı yapılmalı (bendeki corsanın son resimlerine bakabilirsin örnek istersen eğer) beyaz araca kan kırmızısı stoplar harika yakışıyor
Acilen balık ağız egzoz nikelajı alıp taktırmalısın ki R Edition olduğun belli olsun ;)

Logo olayı iyi , şerit daha fazla abartma böyle iyi , jantlar zaten 10 numara elleme sakın bence

Ayna kapaklarına karbon folyo düşünebilirsin araca R edition havası katması için (Plastidip demedim çünkü plasti dip mat durur ayna kapaklarında hoş gözükmez karbon folyo kadar)

Benim düşüncelerim bunlar , araç zaten çok güzel , kazasız belasız

Dediğim logo bu , sadece line yerine Edition yazacak , bulması biraz güç ama internette veya servisinde bulursan hiç affetme anında sipariş ver ben OPC logosunu yetkili servisten 70 TL ye yurt dışından getirtmiştim , araca gerçekten OPC havası kattı ;)

vw_r-line_logo_new_09.jpg

Son düzenleme:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söylediklerinizi dikkate alacağım vakit ayırıp fikir verici bir yorum yazdığınız için teşekkürler.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son dönemde ne beğendiğim jantlardan bir tanesi... maşallah çok güzel güle güle kullanın...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jant olarak 16 ya da 17 düşünüyrordum ancak sonradan vazgeçtim bu da scirocco ve passatta kullanılan interlagos jant.

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kaxasız günler dilerim

_eRAy_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah Allah kaza bela vermesin bende en sonunda takıcam şu interlagoslardan :)