2017 Astra 1.6 benzinli Atmosferik araca turbo+lpg takılırmı tavsiye istiyorum

fatihYavas

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.

62binde astra j kasa 1.6 benzin sedan aracım var. lpg bakarken birisi hem turbo hem lpg taktır dedi. açıkçası kafam karıştı. hem turbo hem lpg ile alakalı tavsiyelerinizi yorumlarınızı beklerim.

opel can'dır.

iyi sürüşler..

EKE58

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Turbo taktırmak çok karmaşık ve maliyetli bir iştir. Baştan aşağı bir proje gerekir. Turbolu araç alma masrafını da aşar maliyet olara. Onu söyleyen kişi ya bunu bilmiyor ya da espri yapmış olmalı.

• Beğen
Tepkiler: Hasip

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
fabrika çıkışlı 1.6T 180hp astra j ler var zaten :)
ne gerek var o kadar maliyete

• Beğen
Tepkiler: ksk

fatihYavas

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Turbo taktırmak çok karmaşık ve maliyetli bir iştir. Baştan aşağı bir proje gerekir. Turbolu araç alma masrafını da aşar maliyet olara. Onu söyleyen kişi ya bunu bilmiyor ya da espri yapmış olmalı.

Teşekkür ederim düşüncelerin için.

espiri yapmadı hatta bence uygun bi fiyat verdi 15.000TL turbo için.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Opelden bahsediyorsanız, LPG ve sonradan yapılan müdahaleleri düşünün derim. Çünkü genel anlamda herşey uyumlu olmuyor ve sonradan sıkıntı yaratıyor. Şahsen LPG yi de Turboyuda tavsiye etmiyorum

maximusti

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bende istanbul faktörünü ekleyip ihaleyi yükseltiyorum.
istanbul geneli gerçekten yağ bakımı bile yaptıracak işini düzgün yapan usta sayısı bile bir elin parmağı kadar.
bu kritik işçiliği gerçekten dört dörtlük yaptırabileceğiniz, güzel işçilik yapabilecek, yaptığı iş karşılığı sorun yaşarsan seni baştan savmayıp ilgilenecebilecek usta bulabilecekmisin.

fatihYavas

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
yaptırabileceğiniz, güzel işçilik yapabilecek
bende istanbul faktörünü ekleyip ihaleyi yükseltiyorum.
istanbul geneli gerçekten yağ bakımı bile yaptıracak işini düzgün yapan usta sayısı bile bir elin parmağı kadar.
bu kritik işçiliği gerçekten dört dörtlük yaptırabileceğiniz, güzel işçilik yapabilecek, yaptığı iş karşılığı sorun yaşarsan seni baştan savmayıp ilgilenecebilecek usta bulabilecekmisin.

Merhabalar,

Aslında yaptığın yorumda çok haklısın ama o konuda ciddi şanslıyım. Mahalleden çocukluk arkadaşım rami sanayide sadece alman markalara bakan motorcu servisi var için çok rahat ona bırakıyorum aracı.
hatta ona güvenerek hep alman alıyorum araçları.

• Beğen
Tepkiler: maximusti

maximusti

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Aslında yaptığın yorumda çok haklısın ama o konuda ciddi şanslıyım. Mahalleden çocukluk arkadaşım rami sanayide sadece alman markalara bakan motorcu servisi var için çok rahat ona bırakıyorum aracı.
hatta ona güvenerek hep alman alıyorum araçları.

ben ustadan yana çok dertli olduğum için aracımın motorunu yaptırmaya memlekete maraşa gitmiştim.

• Beğen
Tepkiler: cenk artem

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bizzat sanayi esnafı olsanız bu işin içinde yaşasanız içinizden geçen her şeyi bir araca yapın yaptırın derdim. ama sanayi ile ilgili biri değilseniz vay halinize. o turbo veya ilave ekipman sizi arabadan değil hayattan soğutabilir. öyle usta(!)lar var. memleketimizde.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bloğun kalır sonrasında 1.6t Ler var onların üst kapaktir piston kol turbo yağlayıcılar egzantrik Ler subaplar enjektör manifold egzoz kısmı beyin muhtemel destekler ne varsa çıkma al bağla kullanırsın biraz paran gider ama çıkma alırsın temiz kafan rahat eder tabi parçaları öyle düşüncen varsa yoplucan yavaş yavaş

• Beğen
Tepkiler: Alfonso