2013 Astra H LPG Taktırmak?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan keremg
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Full enjeksiyon sistemli araçlarda performans filan düşmez bir beygir anca onu da zaten fark dahi edemezsiniz alın gazı verin kırbacı araba ile gezmenin tadına varın derim. Lpg sevmiyorum ama elli gayma ile de 360-370 km gitmek de kadayıf kadar tatlı oluyor hehe

Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. LPG taktırmaya karar verdim. Taktırdıktan sonra izlenimlerimi forumda paylaşırım. Ancak hala hangi markayı taktırsam diye karar veremedim :)

Marka hiç sorun değil.. Ancak dediğim gibi aynı model araçlarımda Landirenzo ve Lovato kullandım, sorunsuzlar.. Yine aynı şekilde Brc'yi de sorunsuz kullanan arkadaşlarımız mevcut.. Çoğunlukta bu model bir Astra'da en çok görebileceğimiz kit Landirenzo'dur.. Ama markadan önce iyi bir usta lazım..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Marka hiç sorun değil.. Ancak dediğim gibi aynı model araçlarımda Landirenzo ve Lovato kullandım, sorunsuzlar.. Yine aynı şekilde Brc'yi de sorunsuz kullanan arkadaşlarımız mevcut.. Çoğunlukta bu model bir Astra'da en çok görebileceğimiz kit Landirenzo'dur.. Ama markadan önce iyi bir usta lazım..

Hocam landirenzoların fiyatı hakkında bilginiz varmı?

Ben taktıralı çok oldu ancak şu anda 2300-2500 lira gibi bir ücreti olduğunu tahmin ediyorum..

Lpg sevmiyorum ama elli gayma ile de 360-370 km gitmek de kadayıf kadar tatlı oluyor hehe

Devletin düşmanı terörist ise motorun da düşmanı LPG diyen beni bile şu yorum ikna ettiyse daha üstüne söylenecek laf yok
[MENTION=30869]ndipi[/MENTION] Nadir abi alem adamsın he :rakir::rakir:

Devletin düşmanı terörist ise motorun da düşmanı LPG diyen beni bile şu yorum ikna ettiyse daha üstüne söylenecek laf yok

[MENTION=30869]ndipi[/MENTION] Nadir abi alem adamsın he :rakir::rakir:

Yapacak bir şey yok kardeşim çözüm sürecindeyim LPG ile :kop::kop::kop::kop:

Yapacak bir şey yok kardeşim çözüm sürecindeyim LPG ile :kop::kop::kop::kop:

Bu yapılan müzakerelerde LPG hep performans kaybı ister ve supap eritmekle ilgili tehditler savurur. Tavrını ortaya net koymalısın kırmızı çizgin bu 2 konu olmalı abi :rakir::rakir::rakir::rakir:

Bu yapılan müzakerelerde LPG hep performans kaybı ister ve supap eritmekle ilgili tehditler savurur. Tavrını ortaya net koymalısın kırmızı çizgin bu 2 konu olmalı abi :rakir::rakir::rakir::rakir:

Baktım anlaşamadım döşerim mazotu hehe

Bende vectra c aracıma yeni lpg taktırdım prins tecnomax şuan için memnunum benzindeyken şehiriçi 40-45 kuruş yakıyordu şimdi 25 kuruş yakıyor

Geri