2004 corsa 1.4 dtcı jant yardım.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw gorende sancak ben hıc bmw kulanmadım hayal kuruyorum sızınkınde demek problem varmıs suankı compact bıle gayet az yakıyor :)
copactın az yakması normal çünkü 3.16 1.6 motor var.ama benim bahsettigim aracımın egzost lambda sensöründe agrıza vardı yakıt tüketimini etkileyen bi parça ama o kadarda degil.ustaya sormuştum.hatta aracı satarken bir çok kişi bana 3.20 lerin 3.16lara nazaran daha fazla tutldugunu yakıt tüketimlerinin nerdeyse aynı olldugunu.3.20nin çok çevik olldugu için talep gördügünü söylemişlerdi 3.16 alasım vardı onuda bu gibi yorumları çok duydugumdan vaz geçmiştim.:cry:

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
copactın az yakması normal çünkü 3.16 1.6 motor var.ama benim bahsettigim aracımın egzost lambda sensöründe agrıza vardı yakıt tüketimini etkileyen bi parça ama o kadarda degil.ustaya sormuştum.hatta aracı satarken bir çok kişi bana 3.20 lerin 3.16lara nazaran daha fazla tutldugunu yakıt tüketimlerinin nerdeyse aynı olldugunu.3.20nin çok çevik olldugu için talep gördügünü söylemişlerdi 3.16 alasım vardı onuda bu gibi yorumları çok duydugumdan vaz geçmiştim.:cry:
yaaa bılmıyorum belkı ılk arabam 3 .20 dıye hc benzın falan dusunmuyordum bas basa bıldıgın kadar kopek gıbı gıdıyordu bu corsa hem gıtmıyor hem yakıyor cok canımı sıkıyor :)

TheAnswer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde acelem yok zaten :)

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu nedır ya herkez arabalara talıp :) arac 2004 27 gıbı bır rakam var kafamda konusurz yıne:)