2004 corsa 1.4 dtcı jant yardım.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 corsa 1.3 cdtı jant yardım.

herkeze slm arkadaşlar.formunuza yeni üye oldum bi kaç konuyu takip ettim verilen bilgiler öneriler hoşuma gitti ve bende bu yararlı formun üyesi olmak istedim.

arkadaşlar bende yeni bir opel corsa njoy sahibiyim aracımı alalı 2 hafta kadar oluyo 2004 model 1.3 cdti motora sahip lacivert renkli.aracıma yeni çelik jant ve lastik takmayı düşünüyorum bu konu hakkında sizlerden bilgi almak istiyorum.
aracımda şuan resimde görünen orjinal 14 inç aliminyum jant ve 175*65*14 ebatlarında lastik bulunmakta.
fazla araştıramadım ama bildigim kadarıyla njoyların spor paketlerindeki motor ve yürür aksamları normal njoy larınki ile aynı.fakat spor pakette 15 inç jant ve de 185*55*15 lastik bulunmakta.
bende :confused:aracıma ofsetli 15inç jant 195*50*15 ebatlarında lastik takmak istiyorum.bu jant lastik seçimini aracıma uyguladıgımda ilerleyen zamanda motor ve yürür aksamda herhangi bir problem yaşarmıyım?veya uygular uygulamaz lastikkaborta sürtmesi problemi olurmu?vereceginiz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.:confused:
not:aracım orjinal.herhangi bir süspansiyon veya yay uygulaması bulunmamaktadır.

Ekli dosyalar

• opel.JPG
    opel.JPG
    71.9 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
41020_114854008569037_100001333151869_95304_5490864_n.jpg

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu jant olabilir gibime geliyo ama bu ebatlarda jant kullanan arkdaşlar varmı olurmu acaba yada sizlerin önerebileceginiz bi jant varmı?
tork140.jpg

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar hoşgeldiniz iyi forumlar aracınız sanırım Njoy paket değil çünkü njoy paketler çelik jantlı oluyor...bir diğer konuda corsalarda 1.4 dtci diye bir motor seçeneği yok diye biliyorum.1.3 cdti olabilir mi ?

ist_burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
195 ler sürtebilir.ben 185*55*15 kullandım çelik jantla birlikte sende bence öyle kullan.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım njoy olarak biliyorum çünkü arac donanımlı ama spor paket degil sadece.sizin araç sanırım spor paketli olmalı.njoy+sp spor paket demek.spor pakettede njoylara + olarak bildigim kadarıyla 15inç çelik jant,cd çalar vede kapı eşiklerinde metal kaplama var.merak ettigim spor pakette yürür ve motor aksamında herhangi bir artı özellik mevcutmu?eger bi farklılık yoksa benim njoy aracımada 14 olan jantlarını 15 yapmak istiyorum.bu sekilde bir jant seçimi yapmamın aracıma ne gibi bi artıları veya eksileri olabilir?yakıt-yoltutuşu-motor ve yürü aksamı ne gibi etkiler.evet aracım 1.3cdti dizel motora sahip.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
195 ler sürtebilir.ben 185*55*15 kullandım çelik jantla birlikte sende bence öyle kullan.
aracınıza 15 jant takmanız herhangibir problem oluşturdumu?14 e nazaran daha iyi diyebilirmisiniz tavsiye edermisiniz?ayrıca taktıgınız jant ofsetlimi?15 jant takmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar hoşgeldiniz iyi forumlar aracınız sanırım Njoy paket değil çünkü njoy paketler çelik jantlı oluyor...bir diğer konuda corsalarda 1.4 dtci diye bir motor seçeneği yok diye biliyorum.1.3 cdti olabilir mi ?

aracım njoy olarak biliyorum çünkü arac donanımlı ama spor paket degil sadece.sizin araç sanırım spor paketli olmalı.njoy+sp spor paket demek.spor pakettede njoylara + olarak bildigim kadarıyla 15inç çelik jant,cd çalar vede kapı eşiklerinde metal kaplama var.merak ettigim spor pakette yürür ve motor aksamında herhangi bir artı özellik mevcutmu?eger bi farklılık yoksa benim njoy aracımada 14 olan jantlarını 15 yapmak istiyorum.bu sekilde bir jant seçimi yapmamın aracıma ne gibi bi artıları veya eksileri olabilir?yakıt-yoltutuşu-motor ve yürü aksamı ne gibi etkiler.evet aracım 1.3cdti dizel motora sahip.

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet İşte 10 Numara Jant Alın Takın Bu Njoy Jantlarını Benim Araçtaki Jantların Aynısı Fiyat Olarakta Uygun Bence