2004 corsa 1.4 dtcı jant yardım.

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 jantın surtme vs gıbı problem yol acmaz benım aracımda coorsa ve 17 jant kullanıyorum :) 15 jant takıcagınıza hıc takmayın bence kapak dha guzel durur. kucuk jantta zaten jantın modelı bıle bellı olmuyor....

Şabi84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım 15 jantta 185 55 15 kullan suspansıon ıcın ıyıdır 50 yanakda bırazdaha sert olur ve gırdıgın her cukuru hısseder sın lastık olarak hem ekonomık hem kalıtelıde ıse dunlopu onerırım jant modellerı ıcın bana bi mail atarasan sana yardımcı olurum bu sektordeyım ben
jant lastıkde yardımcı olunur arkadaslar world-of-wheels@windowslive.com

Ekli dosyalar

• ssw_s011.jpg
    ssw_s011.jpg
    12 KB · Görüntüleme: 10

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 jantın surtme vs gıbı problem yol acmaz benım aracımda coorsa ve 17 jant kullanıyorum :) 15 jant takıcagınıza hıc takmayın bence kapak dha guzel durur. kucuk jantta zaten jantın modelı bıle bellı olmuyor....
aracım 1,7dizel motora sahip olsaydı 17 jant düşünürdüm fakat 1.3lük dizel motorun o ebatlardaki jantları kaldırabileceğini sanmıyorum.1 inçlık artış yeterli olur görüşündeyim.zaten spor paketli corsa c lerdede 15 jant mevcut.15jantta çeşitte fazla uygun ofsetli bir jant ve lastik düşünüyorum.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimdeki bmw sizinmi?kıyak arabaymış.bendede e36 mtech 3.20ci m52vanos motor siyah vardı sürüş zevkini hiçbi araca değişmem yakıt masrafı yüzünden veda etmek durumunda kaldım:cry:.son zamanlarında sanki araç benim degilde benzin istasyonu sahibinin gibi hissetmege başlamıştım.agresif spor kullanımda km ye 75-80 krş arası yakıyodu. sizinkini yakıtı nasıl acaba?

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resımde gordugunuz arac benım bmw her zamn benım ıcın cok farklıdır bundan once e 36 3 20 vardı ve motor sesını dınlemek ıcın sadece gece cıktıgımı hatırlıyorum yakıt konusuna gelınce 3 20 ve suan kı compact ıkısıde opel corsam dan daha az yakıyor :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim corsa da standart olarak 15 jant var şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım ben sadece lastik yanaklarını biraz daha kalınlaştırdım 185 55 15 di 55 yanak yol şartlarımız da 2 defa yardım bunun üzerine 60 yanak yaptım şimdiye kadar bir yarılma olmadı aşağı yukarı 2 yıldır kullanıyorum 60 yanağı sıkıntı yok

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım 15 jantta 185 55 15 kullan suspansıon ıcın ıyıdır 50 yanakda bırazdaha sert olur ve gırdıgın her cukuru hısseder sın lastık olarak hem ekonomık hem kalıtelıde ıse dunlopu onerırım jant modellerı ıcın bana bi mail atarasan sana yardımcı olurum bu sektordeyım ben
jant lastıkde yardımcı olunur arkadaslar world-of-wheels@windowslive.com
dedigim gibi 15 jant düşünüyorum samsunda 4-5 yer dolaştım 15 jant ebatı için 550tl diyorlar.degişik modeller var ama fiyatı 550tlde sabitlemişler.lastik olarakta michelin eneji lastigi düşünüyorum.
peki sizde fiyatlar nasıl?
tork 15" jant ilk başta koyduğum resimdeki modelin veyada 15"lenso s2 süperlight fiyatı nedir? ve 4 tanede 195 tabanlı michelin lastik kaça patlar?lastik ve jant fiyatlarını ayrı ayrı söylerseniz sevinirim.2si birden en uygun kaça malolur?:eek:

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resımde gordugunuz arac benım bmw her zamn benım ıcın cok farklıdır bundan once e 36 3 20 vardı ve motor sesını dınlemek ıcın sadece gece cıktıgımı hatırlıyorum yakıt konusuna gelınce 3 20 ve suan kı compact ıkısıde opel corsam dan daha az yakıyor :)
sanınrım bmw niz tüplü olsa gerek:eek: çünkü ben idda ediyorum eski benzinli bmw mi oldugu yerde rolantide çalıştırsak ve bu süre zarfındada yeni corsamla agresif bi kullanımda yolda seyretsek.yinede bmwden fazla yakmaz eminim.dogru bi ölçüm yaptıgınızdan eminmisiniz:confused:?yeni bmw nize bi lafım yok ondan kullanmadım bilemem.6silindirli 3.20 e36dan bahsediyorum.

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e36 250 300 yakıyordu normal kullanımda yanı fakat corsa 300 350 yakıyor corsanın hesabı cok acık ve net 20 tl benzın 46 km yolgıdıyor hıc ama hıc sasmıyor :)

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e36 250 300 yakıyordu normal kullanımda yanı fakat corsa 300 350 yakıyor corsanın hesabı cok acık ve net 20 tl benzın 46 km yolgıdıyor hıc ama hıc sasmıyor :)
e36 tüpte 250-300 yakıyodur herhalde gerçi tüpte bile 350 civarı yakıcagını düşünüyorum.?