2000 vectra cdx performansı tatmin etmedi :(((( bilenlerden yardım

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle olsun bakalım. cidden bi foto alalımda bizde görelim bilgilenelim. cdx de turbo ....
ayrıca turboyu tavsiye etmiyorum derken sadece sizin gibi TURBO CDX kullananlaramı söylüyorsunuz yoksa genel bi turbo karşıtlığımı yapıyorsunuz.?

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Benim 1.6 2000 model otomatik Astra CD ile kalkışta geçemediğim tek araba otomatik merso oldu şimdiye kadar CDX felan tanımam.

vectracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 vectra CDX in şanzımanı diger vectralara göre küçük olur CDX te f şanzıman vardır dolayısıyla fazla gitmez

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sami abi ya trafik ışıklarında denedin sadece yada çok az sayıda araçla kalktın :D gerçi nasıl gittiğini görmeden konusmak olmaz ama .. :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 vectra CDX in şanzımanı diger vectralara göre küçük olur CDX te f şanzıman vardır dolayısıyla fazla gitmez

bilipdemi konusuyorsunuz bilmeden mi? hepsinde f şanzuman vardır. ayrıca şanzuman küçük değil aksine vites aralıkları uzundur. yani b-1 2,5 lt ile b-2 2 lt arasında şanzuman farkı yoktur. ben arkadaslara katılmıyorum. bende 2 lt CDX kullanıyorum ve kalkısları gerçekten iyi denilebilecek düzeyde. sadece kullanmasını bilmek gerek diye düşünüyorum....

paganturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım cdx lerin karakteri böle herhalde.
bu durumda 93 vectram için '' kimler geldi,kimler geçti hiçbirisi senin kadar sevilmedi '' diye arkasından şarkılar söylecem herhalde :)
aslında doğru 2. vitesten sonra yükesek devirde kullanırsanız araç çok iyi ama birisinden daha duymuştum manifold çatlatmayı.
yüksek devirde kullanıncamı oluyor acaba ?????

malesef bende o teraneyi yedim egsoz manifoldu catladı ilk calıştıgında cok sesli ısınınca ses kayboluyor ama alışması zor o sese naapcaz bilemedim!?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaynak tutmaz o yüzden parçayı değiştirmek gerek. Onun yenisini alana kadar headers alın takın. Belki fiyat olarak fazla gelebilir ancak diğeri yine çatlayacak. Headers ise ömürlük olur.