Vectra CDX B2 Motor Problemi

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bizim orjinal 97 GLS'de 2001 veya 2002'de değişmişti ilk olarak. Sonrasında 2012'de satılana kadar sorun çıkarmadı. Tam satıldıktan sonra krank sensörü öldü :( (eleman aldı eve gidecek, yoldan telefon etti, rezil oldum yani anlayacağınız)

skesmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar benim sorun çözüldü gibi tekrarlarsa yenisini takıcaz artık dediğin gibi orjinal olmadığında 2 yıl ancak götürüyormuş orjinali 110 tl burda internette 80 lira ama güvenip alınmaz.

stepler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim orjinal 97 GLS'de 2001 veya 2002'de değişmişti ilk olarak. Sonrasında 2012'de satılana kadar sorun çıkarmadı. Tam satıldıktan sonra krank sensörü öldü :( (eleman aldı eve gidecek, yoldan telefon etti, rezil oldum yani anlayacağınız)

usta bende de aynı sıkıntı var yolda giderken hafif tekleme rolanti dalgalanıyor ama motor arıza ışığı yandığında benzinde bi süre çalıştırınca sönüyor lpg ye geçiyor haliyle sonra bir sorun yok fakat stop edip tekrar çalştırınca tekrar yanıyor nasıl giderebilirim şimdi bir fikriniz var mı ?

skesmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devir saatindeki dalgalanma benimde sorunum çözemedim ama diğer problemleri giderince ona razı oldum artık bazen yapıyor bzen yapmıyor eğer çözrsem problemi yazarım sanada birde sen eksantrik devir sensörünü değiştirdinmi? ben temizletip taktırdım değiştirsek belki düzelir bu problemde.