1.7 Dti Su Eksiltme

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi o egsoz patlatması hayra alamet değil motorun sentesini kontrol ettirin eğer takarken her defasında doğru takılıyorsa ve kontrollerdede bi kaç diş atlatıyorsa egzantriğin yada krank kasnağının kaması kırık olabilir kama varsa tabi oda yapar patlatmayı avanstan yapıyor mazot pompasınında kasnağını kontrol edin kaması varsa onuda kontrol edin derim ben... umarım su eksiltme sorunu ortadan kalkar...

Valla Bende Anlamadım Ne oldugunu.Su Eksiltmezse Oralara Bakıcaz Artık.Arabada Eskisi Gibi Çekmiyor.Bariz Bir Performans Düşüklüğü Var.Bir İşimizde Dogru Gitsin yahu :( .

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
Valla Bende Anlamadım Ne oldugunu.Su Eksiltmezse Oralara Bakıcaz Artık.Arabada Eskisi Gibi Çekmiyor.Bariz Bir Performans Düşüklüğü Var.Bir İşimizde Dogru Gitsin yahu :( .
walla arkadaşım konuyu baştan aşağı hayratler içinde okudum .senin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir.harcadığın paranın karşılığınıda alsan gam yemeyeceğim bu gidişle allah korusun sen o arabayı boğaz köprusunden aşağı atarsın..

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VAllahı bende okudum konuyu komple hayredler ıcınde kaldım allah sabır versın.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper abi inş. sorunun ortadan çözüldükten sonra doya doya binersin... bazen böyle durumlar insanın canını sıkabiliyor orayı değiş burayı değiş sorun aynı olunca insan ister istemez soğuyor araçtan büyük olasılıkla ustanın daha önceden başına gelmemiş bi olaydır yoksa ilk seferde sorunu bulurdu ustalarada hak vermek lazım onlarda olabilecek yerlere bakıyorlar tabi bazı ustalarda hariç sağlam parçayı dahi değiştittirebiliyorlar Allah sabır versin ...

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper nooldu yaa düzeldimi. bende direksiyon tıkırtısından ve seslerden kurtuldum sonunda:)

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okudum tüm yazılanları.aklım iyice karıştı.

benim araç da su eksiltiyor.baktılar ettiler contaya yordular.silindir kapağını açacağız dediler.yazılanları okuyunca ne kadar zor bir iş olduğunu anlıyorum.kaçağı geçen kendim tespit ettim.sağ taraftaki paspasın nemlenmesinden dolayı sanırım kalorifer kaçağı ve umarım öyledir.yoksa baksana iflahımı sökecek sanırım.

geçmiş olsun.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Arkadaşlar Su Sorunum Çözülmüş Bulunmakta.Yaptırdıgım işlemler sonuç verdi.artık su eksiltmiyor.Fakat Arabayı sıcakken 1 saat bırakayım gelip çalıştırınca normal çalışıyor fakat gaza biraz basınca tekleme yapıyor.bir onu çözemedim.

@beydeba ; ilk önce kalorifer petegine baktırın hatta elinizden eliyorsa siz bile bakabilirsiniz yan tarafın 2adet vidası var onları söküp plastik kısmı çıkarınca hemen orda görüceksiniz.

@Zafer abiii Garantilimi tıkırtı sorunu,Sertleşme flan oldumu direksiyonda abi.

Son düzenleme:

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün trafikte bayagı bi dolandım aksarayda dur kalk yaparken yokuş yukarı oldugum yerde normal kalktım birden araba bayıldı 2000 devir civarında sonra asıldım arkadan siyah beyaz karışık bir duman attı sonra geçti.fakat sonradan bi performans düşüklüğü oldu ve oyle kaldı. :( .sanki arabanın içinde bulundugu eğimle bir alakası varmış gibime geldi.fakat aklımada yatmadı.nerden nasıl yapabilir diye.Fikirlerinizi bekliyorum.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi enjeksiyon beynine format attırsan düzelme şansı olabilirmi acaba aracın chipli hali 100 beygirdi demi ?

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 110a yakın.Bide mehmete gidicem Bakalım.o Ne Diycek