1.4T Astra LPG yakıt performanslarını burada paylaşıyoruz.

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4T Astra LPG yakıt performanslarını burada paylaşıyoruz.

wave61 link' Alıntı:
Zor görünüyor bagaj havuzumun yükselmesi , arkamda duran bir bomba hissiyatı , çıkabilecek muhtemel sorunlar, aracımı benzinle uzun yıllar sorunsuzca kullanma ihtimalim çok yüksek iken kısa vadede sanayideki tüm ustalarla haşır neşir olma durumu. En ufak lpg kaynaklı arızada aracımda soğuma ve satma riskim .. Satmak zorunda kalırsam bugünkü koşullarımla tekrar sıfır bir astra j alamama durumum...şimdilik bu kadar yeter :D .. pompacı 95 oktaaaann çek steeringwheel steeringwheel steeringwheel

tercih meselesi saygı duyarım  greatt

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, güzel günlerde kazasız belasız kullanın, imkanlar el verirse yaza ben de düşünüyorum.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
Zor görünüyor bagaj havuzumun yükselmesi , arkamda duran bir bomba hissiyatı , çıkabilecek muhtemel sorunlar, aracımı benzinle uzun yıllar sorunsuzca kullanma ihtimalim çok yüksek iken kısa vadede sanayideki tüm ustalarla haşır neşir olma durumu. En ufak lpg kaynaklı arızada aracımda soğuma ve satma riskim .. Satmak zorunda kalırsam bugünkü koşullarımla tekrar sıfır bir astra j alamama durumum...şimdilik bu kadar yeter :D .. pompacı 95 oktaaaann çek steeringwheel steeringwheel steeringwheel
Benim gibi düşünüyorsun kardeşim ama seninle bir olup bu  mutlu gününde milyoncubabayi üzmek istemiyorum.  Rahat rahat kullanamıyorum diyordu bırakalım da tadını çıkarsın... herkese selam, , benzine devam.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Benim gibi düşünüyorsun kardeşim ama seninle bir olup bu  mutlu gününde milyoncubabayi üzmek istemiyorum.  Rahat rahat kullanamıyorum diyordu bırakalım da tadını çıkarsın... herkese selam, , benzine devam.

aynen hocam yolumuz açık benzinimiz bol olsun

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
aynen hocam yolumuz açık benzinimiz bol olsun
Tabi lpg tercih eden arkadaslarimiza da kolayliklar diliyoruz. ևünkü şansa ihtiyaçları olacak.  general_Pray

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Tabi lpg tercih eden arkadaslarimiza da kolayliklar diliyoruz. ևünkü şansa ihtiyaçları olacak.  general_Pray

hocam çok fenasın senin yüzünden benzinkolik olduk  005hihih

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:

Hocam henuz donusumu yapmamis biri olarak LPGsiz hergun yolundugumu dusunuyorum, Sizin de ic sesiniz LPG diyor ama itiraf edemiyorsunuz gibi geliyor, cok ilgilisiniz LPG konusuna  :)

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Hocam henuz donusumu yapmamis biri olarak LPGsiz hergun yolundugumu dusunuyorum, Sizin de ic sesiniz LPG diyor ama itiraf edemiyorsunuz gibi geliyor, cok ilgilisiniz LPG konusuna  :)
o ilgi farklı hocam yaşanır tarifi yok :D siz kaç km de aracınız ve ortalama tüketim ne durumda?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
o ilgi farklı hocam yaşanır tarifi yok :D siz kaç km de aracınız ve ortalama tüketim ne durumda?

Arac 20.000km olmak uzere suanki ort. 8.7lt yogun sehir ici ama  eyup bahcesehir arasi kullaniliyor, cok dere tepe gezmiyor arac

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Arac 20.000km olmak uzere suanki ort. 8.7lt yogun sehir ici ama  eyup bahcesehir arasi kullaniliyor, cok dere tepe gezmiyor arac

hocam 8.7 harikabir değer benimki o kadar yaksa uçak yakıtı koyarm :D