1.4T Astra LPG yakıt performanslarını burada paylaşıyoruz.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4T Astra LPG yakıt performanslarını burada paylaşıyoruz.

birkaç gündür foruma giremiyorum teknik bir sebepten.. Ayrıca 95 oktana devam  greatt

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
birkaç gündür foruma giremiyorum teknik bir sebepten.. Ayrıca 95 oktana devam  greatt
Kaçırdığın bir şey yok dost. Garb cephesi bildiğin gibi: Milyoncu veriyor LPG yi aracına vuruyor kırbacı, sonra eline bi defter kalem alıp başlıyor hesaba, sonra üf be ne gitmişim amma çok ucuza gelmiş deyip mutlu oluyor, ben de sadece ekonomiye bakma, ömrün hesapla geçiyor yaşın daha genç hayatının tadını çıkar diyorum. Murat ateşiyle destekliyor zaman zaman, buralar böyle işte.  okkk

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
mılyoncu kardeşım sen o benzın ıbresını oyle aşağılarda tutmaya devam et bakalım ondan sonra burda bır gun benzın pompası yandı dıye konu acarın bıde bendende 2000 lıra masraf ıstıyorlar dıye ağlanırsın ona gore benden uyarması benzın pompasının fıyatı 1600 lıra işçilik harıc gerısını sen duşun bır tane lpg kıtı daha çıkar cebınden  

bunu alışlanlık eden biri değilim arabamda benzin lambası yanar yanmaz alırım fakat böle bişeyle karşılaştım danışmak istedim. garip geldi

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Kaçırdığın bir şey yok dost. Garb cephesi bildiğin gibi: Milyoncu veriyor LPG yi aracına vuruyor kırbacı, sonra eline bi defter kalem alıp başlıyor hesaba, sonra üf be ne gitmişim amma çok ucuza gelmiş deyip mutlu oluyor, ben de sadece ekonomiye bakma, ömrün hesapla geçiyor yaşın daha genç hayatının tadını çıkar diyorum. Murat ateşiyle destekliyor zaman zaman, buralar böyle işte.  okkk

valla abi hesap kitapla mal sahibi oluyorsun bundan 2 sene hiçbir şeyim yoktu birikim yaptım Opel CORSA aldım gene LPG li sorunsuz kullandım ALLAH a şükür onu sattım aynı paraya şimdi bunu aldım yeni kasa çıkınca düşüneceğiz bakalım. birikim tasarruf yapmadan eksiye geçersin bu ülkede artıya değil. koskoca forumda benzinli kullanıpta benzini destekleyen bir sen varsın :) herkes müzdariptir ama sesini çıkarmıyordur.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracımı seviyor, yeterince az ve öz kullanıyorum. İnsan sevdiği bir şeye kendi eliyle zarar verir mi? Elbette hesapsız kitapsız bir şey olmaz. Hesabı iyi ve doğru yapmak lazım. Ben hesabımı alırken yaptım. Yılda yapacağım km yi ödeyeceğim yakıt parasını üç aşağı beş yukarı hesapladım. Alırken de benzinli kullanmaktı amacım. Hesabım dışında bir gelişme olur ve artık benzin parasını ödeyemeyecek duruma düşersem o zaman da B planına geçer aracımı satarım. Bu benim düşüncem, sen böyle yapmaz LPG kullanırsın bir şey diyemem. Benimki tamamen eski kafalılık, dar görüşlülük, sabit fikirlilikten kaynaklanan bir durum. Bunu sen düşünüyor söyleyemiyorsun ben söyleyeyim. Yılda 10 bin km ya yaparım ya 12 bin km yaparım.

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Aracımı seviyor, yeterince az ve öz kullanıyorum. İnsan sevdiği bir şeye kendi eliyle zarar verir mi? Elbette hesapsız kitapsız bir şey olmaz. Hesabı iyi ve doğru yapmak lazım. Ben hesabımı alırken yaptım. Yılda yapacağım km yi ödeyeceğim yakıt parasını üç aşağı beş yukarı hesapladım. Alırken de benzinli kullanmaktı amacım. Hesabım dışında bir gelişme olur ve artık benzin parasını ödeyemeyecek duruma düşersem o zaman da B planına geçer aracımı satarım. Bu benim düşüncem, sen böyle yapmaz LPG kullanırsın bir şey diyemem. Benimki tamamen eski kafalılık, dar görüşlülük, sabit fikirlilikten kaynaklanan bir durum. Bunu sen düşünüyor söyleyemiyorsun ben söyleyeyim. Yılda 10 bin km ya yaparım ya 12 bin km yaparım.

Yoo yoo asla öyle bir şey demem o senin tercihindir saygı duyarım sen kendini böyle mutlu hissediyorsan asla bir şey diyemez kimse. ben hayatımı riske atmayı seven biri olmadım hiç zaten bir önceki LPG konusunun kaç sayfa sürdüğünü gördün. ama ben yılda 10000 km yapacağına inanmıyorum çünkü ben full gezmeme rağmen 13000 km yapıyorum.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

milyoncubaba link' Alıntı:
Yoo yoo asla öyle bir şey demem o senin tercihindir saygı duyarım sen kendini böyle mutlu hissediyorsan asla bir şey diyemez kimse. ben hayatımı riske atmayı seven biri olmadım hiç zaten bir önceki LPG konusunun kaç sayfa sürdüğünü gördün. ama ben yılda 10000 km yapacağına inanmıyorum çünkü ben full gezmeme rağmen 13000 km yapıyorum.

Eğer bir gün harun hocamla istanbulda buluşursanız hiç üşenmeden gelicem sırf nasıl muhabbet edeceğinizi görmek için  011zaa

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Eğer bir gün harun hocamla istanbulda buluşursanız hiç üşenmeden gelicem sırf nasıl muhabbet edeceğinizi görmek için  011zaa

inşallah hayırlısı ile o günlerde gelir ama o Bebek ' e gelmez çok yakar arabası :D 0,45 kuruş ne yahu traktör mü bu :D

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

inşallah hayırlısı ile o günlerde gelir ama o Bebek ' e gelmez çok yakar arabası :D 0,45 kuruş ne yahu traktör mü bu :D

güzelmiş  011zaa

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bu çok iyiydi :D