1.4 t Active select yakıt verilerim...

upektas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 t Active select yakıt verilerim...

Herkese Merhabalar öncelikle, araca yaklaşık 2200 km'lerde iken eko66 taktırdım ortalama yakıt tüketimi 10lt/100km civarlarındaydı, şu an 3400 km lerde bir kez eskişehir-istanbul arası gidiş geliş 600-700km kullandım diğer sürelerde yani 600km civarı hep kalabalık istanbul şehir trafiğinde kullandım. Şehirlerarası kullanımda 150km/saat ten aşağı düşmedim, kimi zamanlar 190km/saat leri gördüğüm zamanlar bile oldu. Şehir içinde de pek sakin kullandığımı söyleyemeyeceğim, ani hızlanmalar ve sollamalar vb. Nihai olarak göstergeye bakınca ;ortalama yakıt tüketimi 7,8lt/100km civarları gösteriyor. Artık ne kadar faydalı oldu siz düşünüp karar verin derim. Kampanya fiyatı ile taktırdım ve 320TL ödedim. Herşey bir kenara şunu söyleyebilirimki; benimle birlikte kendi aracına taktıran arkadaşım test ettiki araç 3. viteste kalkış yapabiliyor ve motor sesi büyük oranda azalmış durumda (araç dizel berlingo 1.6) yakıt tüketiminde bir miktar düşüş olduğunu o da belirtiyor. Çekişte de artış olduğunu söylüyor, ama bendeki araç 140hp olduğu için zaten çekiş konusunda hiç sıkıntım olmadı.Buna ek olarak şunu da belirtiyorki; aracın çekişi arttığı için daha agresif kullanmaya başlamış ve buna bağlı olarak yakıt sarfiyatında bu bağlamda bir artış oluşmuştur.İlgilenen arkadaşlar için fikir vermesi açısından yazdım, iyi akşamlar.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

upektas link' Alıntı:
Herkese Merhabalar öncelikle, araca yaklaşık 2200 km'lerde iken eko66 taktırdım ortalama yakıt tüketimi 10lt/100km civarlarındaydı, şu an 3400 km lerde bir kez eskişehir-istanbul arası gidiş geliş 600-700km kullandım diğer sürelerde yani 600km civarı hep kalabalık istanbul şehir trafiğinde kullandım. şehirlerarası kullanımda 150km/saat ten aşağı düşmedim, kimi zamanlar 190km/saat leri gördüğüm zamanlar bile oldu. şehir içinde de pek sakin kullandığımı söyleyemeyeceğim, ani hızlanmalar ve sollamalar vb. Nihai olarak göstergeye bakınca ;ortalama yakıt tüketimi 7,8lt/100km civarları gösteriyor. Artık ne kadar faydalı oldu siz düşünüp karar verin derim. Kampanya fiyatı ile taktırdım ve 320TL ödedim. Herşey bir kenara şunu söyleyebilirimki; benimle birlikte kendi aracına taktıran arkadaşım test ettiki araç 3. viteste kalkış yapabiliyor ve motor sesi büyük oranda azalmış durumda (araç dizel berlingo 1.6) yakıt tüketiminde bir miktar düşüş olduğunu o da belirtiyor. ևekişte de artış olduğunu söylüyor, ama bendeki araç 140hp olduğu için zaten çekiş konusunda hiç sıkıntım olmadı.Buna ek olarak şunu da belirtiyorki; aracın çekişi arttığı için daha agresif kullanmaya başlamış ve buna bağlı olarak yakıt sarfiyatında bu bağlamda bir artış oluşmuştur.İlgilenen arkadaşlar için fikir vermesi açısından yazdım, iyi akşamlar.
Reklam kokusu alıyorum mesajlarınızda. Eko66 nedir, çalışma prensibine bakalım;

"Elektromagnetik akım oluşturarak EKSİ olan oksijeni ARTI olan hidrokarbonla buluşturup tam yanmayı sağlar."

Bu cihazda yakıt borusuna bağlanıyor. şimdi ilkokul öğrencisinin bilebileceği bir soru soruyorum, yakıt içerisinde oksijen bulunur mu? Hangi okijeni hidrokarbonla buluşturuyor. Bu kadar saçma bir dolandırıcılık yöntemi görmedim. Bari kapalı kutuyu ecuya bağlayın yazılıma müdahale ediyor ve yakıt düşüyor şeklinde açıklama yapın. Yuh be  madd

֜rünün sitesinden inciler;

Emisyonu %0'a düşürür
Performansı artırır
motor ömrünü artırır
NASA ve T֜BİTAK patentli EKO66 Yakıt Tasarruf Cihazı
asrın mucidi konuştu  :D
İstanbul’daki merkezlerinde gerçekleştirdiğimiz görüşmede, tasarladığı cihazla ihya olmuş bir iş adamı değil, laboratuvarını terk etmeyen bir mucitle karşılaştık gerçekten

upektas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşım, benim yazdıklarıma yorum yazmak zorunda değilsin, bence yazma da zaten!

Ben reklam falan yapmıyorum, denedim ve yaşadığım durumu anlatıyorum. Faydalı veya faydasız diye bir yorum da yapmadım.

Dikkatli okusaydın görürdün ki; kimseye de alın diye tavsiye etmedim!

Bundan sonra yazdıklarına da dikkat eder, kelimelerini de doğru seçersen sevinirim!!!

Zira; üslubun sokak ağzı, sana cevap verirsem bu polemik uzar.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

upektas link' Alıntı:
Arkadaşım, benim yazdıklarıma yorum yazmak zorunda değilsin, bence yazma da zaten!

Ben reklam falan yapmıyorum, denedim ve yaşadığım durumu anlatıyorum. Faydalı veya faydasız diye bir yorum da yapmadım.

Dikkatli okusaydın görürdün ki; kimseye de alın diye tavsiye etmedim!

Bundan sonra yazdıklarına da dikkat eder, kelimelerini de doğru seçersen sevinirim!!!

Zira; üslubun sokak ağzı, sana cevap verirsem bu polemik uzar.
Şimdi niyet anlaşıldı, Terbiyesizlik yapma git sahtekarlık faaliyetlerini başka yerde yap.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

''upektas'' adlı üyemiz süresiz olarak forumdan uzaklaştırılmıştır...

Sebepler:
*Ticari amaçlar doğrultusunda hesap oluşturmak.
*Ticari amaçlar doğrultusunda üyeleri yanlış bilgilendirmek.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

MeRt link' Alıntı:
''upektas'' adlı üyemiz süresiz olarak forumdan uzaklaştırılmıştır...

Sebepler:
*Ticari amaçlar doğrultusunda hesap oluşturmak.
*Ticari amaçlar doğrultusunda üyeleri yanlış bilgilendirmek.

Teşekkürler Mert bunlar 3-4 yıl önce forumlara dadanmıştı. DH'de yeni üyeliklerle sürekli bu tip mesajlar yazarak pusuda saf kullanıcı aradılar. İnternette dolandırılan yüzlerce insanın şikayeti var, herkes teknik konularda bilgi sahibi değil vatandaş inanıp alabiliyor. Adamın internet sitesinde sahte belgeler bile mevcut ifşa edilmişti ama gerekli işlemler yapılmıyor.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Teşekkürler Mert bunlar 3-4 yıl önce forumlara dadanmıştı. DH'de yeni üyeliklerle sürekli bu tip mesajlar yazarak pusuda saf kullanıcı aradılar. İnternette dolandırılan yüzlerce insanın şikayeti var, herkes teknik konularda bilgi sahibi değil vatandaş inanıp alabiliyor. Adamın internet sitesinde sahte belgeler bile mevcut ifşa edilmişti ama gerekli işlemler yapılmıyor.

Doğru söylüyorsun abi.  002tuhaff
Zaten arkadaşın forumda 6 mesajı mevcut. İki mesajında yakıt sarfiyatının fazlalığından şikayet etmiş, diğer 4 mesajda da bu cihazın reklamını yapmaya çalışmış.  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bundan 2 tane taksam dizelle ayni yakarmi arkadaslar.  011zaa

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Şerefsizler çok can yaktı, bunda bazı medya kanalları da öncülük etti. Kullanıcılar 500 lira kaybetti ama asıl darbeyi bayiler yedi. Bu sahtekarlığa güvenenler bayisi oldular ama kaybettikleri paradan daha önemlisi müşterilerinin güvenini kaybettiler. Bayilerin kapanma nedeni de sahte ürünlermiş.

Şu konuda halilakdere ürünü ilk mesajlarda şiddetle savunmuş sonra şu mesajı yazmış;

Hocam ben istanbuldayım ve ölçüm uzmanıyım. Bu cihazı icad eden adamı ise babam kadar yakından tanırım. Kısa ve öz olarak tamamen palavra. Üstelik bir sürü araçta deneme yaptık... İlk başka tasarruf görürsün ama kullandıkça cihazın içindeki sıvı özelliğini kaybedecek ve cihaz hiçbir işe yaramayacak bu da birkaç depoluk bir kullanım ile sınırlıdır. Ezbere konuşmuyorum... Mucidin dediği gibi bir zamanlar bu cihazın bir numaralı savunucusu idim ama üçkağıtçılığı öğrendiğimde, doğruyu, cihazın bir aldatmaca olduğunu her ne pahasına olursa olsun, dolandırılmamanız adına söylemek zorundayım.

http://forum.donanimhaber.com/m_13179725/mpage_9/key_/tm.htm

"2007/108 – atm madencilik liman işletmeciliği kozmetik turizm ve prodüksiyon yapımcılık san. ve tic. ltd. şti.'ye ait “www.eko66.com” adlı internet sitesinde yayınlanan “eko 66” adlı yakıt tasarruf cihazına ilişkin reklamlarda bahsi geçen “motorunuzun performansını yükseltir. yakıtta % 25-35 tasarruf. aracınızın performansını % 25-35 yükseltir” ifadelerinin bilimsel bir temelinin olmadığı anlaşılmış olup;

bu durumun 4077 sayılı kanun'un 4822 sayılı kanun'la değişik 16 ncı maddesi hükmüne aykırı olduğuna, reklam veren atm madencilik liman işletmeciliği kozmetik turizm ve prodüksiyon yapımcılık san. ve tic. ltd. şti. hakkında anılan reklamları durdurma cezası verilmesine karar verilmiştir."

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu tür kötü niyetli insanları forumdan ayıklama şini moderatör arkadaşlarımız güzel yapıyor  045thumbsup