0-3000 km rodaj sürecindekilere...

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet :) Eğer bir gün xenon ve angel taktırırsam, sebebi sen olacaksın o kesin :kop: Ama bilgi için teşekkürler, hem orjinal hem de fk depo mercekli xenon denemiş olman önemli bir tecrübe.

agacım bak gercekten orjınal farlardan daha ıyı ya gecem gunduz gıbı oluyor ve gorunus desen 10 numara cıdden cok memnunum nazar degmesın :) arabada tek yaptırcagım sey app plaka bundan sonra

bilgetn

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sizden bir yardım isteyecektim bu astraların geldiği gemiyi nasıl buluyordunuz. nasıl takip ediyorsunuz ve arabanın hangi gemide olduğunu bayidenmi öğreniyorsunuz....

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
app plaka sıparısı verdım bugun arkadaslar buda gorunus acısından epey ıyı bısey sızlerede tavsıye ederım:) NOTTTTTTTTT:: BU ARADA LUTFEN IRTIBATI KOPARMAYALIM....

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba benim aracımı son günlerde kullanırken ayağım acımaya başladı sonra dikkat ettim neden acıdığını bulmak içindikkatimi bir şey çekti bu gaz pdalı çok aşağıda frene bakmak için ayağını az bişey çekmek gerekiyo yukarıya herkesinki böyle mi rahatsız olan başka kimse yok mu??
hissetmedim öyle bişey.hemen bakmayı isterdim ama araç memlekette yaklaşık 1600 km uzakta.1 ay sonra ancak bakabilirim ki o da bence geç olur :)