0-3000 km rodaj sürecindekilere...

Reha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Heç bir problem, yok.

Yağı, suyu, tamam.

Klimasıda, umduğumdan iyi soğutuyor. :yahoo:

Bugün bıcı bıcısını, cilasını yaptık, guzular gibi uyuyor, şincik. :kop:

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yalnızca dizel araçları mı 1500 km kontrole çağırıyorlar ? Beni çağırmadılar :) Bir arkadaşım daha var benzinli Astra'sı olan.. Onu da çağırmamışlar.. Ama forumdaki tüm dizelci arkadaşlar 1500'de ziyaret etmişler servisi..

Reha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben; emin olmak için sordum, 15.000 KM. veya 1 yıl sonra geleceksiniz dediler.

LASTHERO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba adım ilker, sizleri "0 araç bekleyenler" başlıklı konudan beri takip ediyorum fakat bir türlü kayıt olamadım. bende sizin gibi o zorlu bekleyiş sürecinden geçtim, internetten gemi takip ettim :) ve 06 temmuz da sipariş verdiğim corsa 1.2 twinport enjoy spor paket aracımı 23 temmuz da teslim aldım gerçi benimki bazı arkadaşlarımın ki kadar uzun sürmedi ama yine de bir asır gibi geçti. Üyeliğim bugün aktif edildi ve ilk bu topiğe mesajımı yazdım.(üyelik arşivi hariç) sizlerle tanıştığım için memnun oldum herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum görüşmek dileğiyle.

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin İlker aramıza :)

Bu arada benmki de benzinli beni de çağırmadılar ;)

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba adım ilker, sizleri "0 araç bekleyenler" başlıklı konudan beri takip ediyorum fakat bir türlü kayıt olamadım. bende sizin gibi o zorlu bekleyiş sürecinden geçtim, internetten gemi takip ettim :) ve 06 temmuz da sipariş verdiğim corsa 1.2 twinport enjoy spor paket aracımı 23 temmuz da teslim aldım gerçi benimki bazı arkadaşlarımın ki kadar uzun sürmedi ama yine de bir asır gibi geçti. Üyeliğim bugün aktif edildi ve ilk bu topiğe mesajımı yazdım.(üyelik arşivi hariç) sizlerle tanıştığım için memnun oldum herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum görüşmek dileğiyle.

Aramıza hoşgeldiniz. ;) Aracınızın fotoğraflarını bizimle paylaşırsanız memnun oluruz :)

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosgeldın aramıza lordun dedıgı gıbı fotoları beklıyoruz:)