ziebart mı sonax mı paket olarak hangisi iyidir.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millet yeni astra cosmo 1.3 alıyorum aracıma tam koruma yaptırmayı düşünüyorum önerirmisiz yoksa sadece boya koruma mı? bu arada paket olarak ziebart altın zırh mı yoksa sonax premium classı mı tercih edeyim.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ziebart mı sonax mı paket olarak hangisi iyidir.

sonax ın kötü olduğunu biliyorum ama diğeri için yorum yapacak deneyimim yok:S

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sonaxta yaptırdım memnunum.6 saat sürdü yaklaşık uygulamanın tamamını izledim.250 lira verdim. :)

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hangisini yaptırırsanız yaptırın burada önemli olan aracınızı korumaktır. Önemli olan asıl faktör aracınızın ne şartlar altında nasıl yıkandığı ve silindiğidir. Zamanla oluşan hareler % 100 yıkama ve sonrası silme aşamasından kaynaklanmaktadır. 0 Km. bayiden yeni çıkmış bir araca çizik giderme uygulamasının yapılmasına gerek olmayacağından yapılan işlem boyayı dış etkenlerden korumaya yardımcı cila uygulamasından başka birşey değildir. Cila türüne göre değişir(Nano ürünler-Waxlar). Ülkemiz şartlarında hangisi olursa olsun dayanma süresi bana sorarsanız dikkatli yıkamayla en fazla 5-6 aydır.

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence ikisine de gerek yok.

Meguiars'in kalitesi dunya capinda.Turkiye'deki kolu ile irtibata gecip yaptirabilirsiniz.Benim tavsiye edecegim yer Maslak oto sanayi icindeki subesi.
Gecen sene vw Scirocco forumundaki arkadaslar araciligi ile onceki aracimi orada yaptirmistim ve tek kelime ile iscilik mukemmel.Forum olarak indirim de yapmislardi.Gidin konusun fiyat alin derim.Dogal olarak kullandiklari urunler tamamen Meguiars.

Belirttiginiz yerlere 2 bin liranin ustunde paralar vermeye emin olun hic gerek yok bence.