yolların hali perişan biz perişan kimse yok işimize karışan, yiyin efendiler...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul gerçekten felaket.. Ankara yine iyi ben Ankara'dan memnunum.. (Çankaya ve Mamak hariç) Geçmiş olsun, hepimize kolay gelsin :)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu çukur nerde tam olarak cengiz abi ? bende hergün haliç köprüsünden geçiyorum.. aksaray istikametinde mi yoksa okmeydanı istikate mi? bi de hangi şerit

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz birde Karabüke gelin :D çukurdan kaçmak ıcın hiç bir şey fayda etmıyor.astramı aldıgımda gram ses yoktu şimdi arabada senfonı orkestrası konser verıyor sankı :D

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Gecmis olsun Cengiz....
Soylenecek cok sey var ama devamli soyledigim bir lafi tekrarlayacagim : Her toplum hakettigi gibi yonetilir !.....

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun abi;
birde Çankaya ya bakın valla kaldırımlar dökülüyor,yollar çukur dolu artık kaldırımları kendi çabalarımızla 3 defa yaptırdık belediye utansın diye ama nerde şimdi seçim zamanı geldi yaparlar dedik oda yok:)sözde Çankaya valla K.ören Etimesgut bizi geçti İNŞALLAH HİZMET VERECEK BİRİLERİ GELİR BAŞIMIZA bu belediyede iş yok eee nede olsa sırtları sağlam yine ben bi güzellik yapacam hepsine oy verecem:D:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim. Hizmet yapıyoruz, kalkınıyoruz, ülkeyi uçuruyoruz deyipte bir halt yapmayanlar, hatta ve hatta bizden değil deyipte bazı bölgeleri arka plana itenler hangi partiden olurlar ise olsunlar Allahlarından bulsunlar. Bu kimselere hakkımı helal etmiyorum. Vergi toplamaya gelince sağcı solcu, dindar dinsiz diye ayırt etmeden milleti haraca bağla, hizmete gelince bendensin, benden değilsin diye guruplara ayır. Bu ayrımı yapanlar verdiğimiz vergiler gözünüze dizinize dursun. Geçenlerde Çankırı üzerinden memlekete gittim. Mecbur kalmasam yarı yoldan geri dönecektim. Çankırı Ankara'ya 135 km. mesafede. Doğuya devlet hizmet götürmüyor diyenler gelin de bu yolu bir görün bakalım. Başkent'e bir adımlık mesafedeki bir şehrin yolu bu şekilde mi olmalıdır. Başkentin burnunun dibinde olan bir şehir düşünün ki bu şehir kalkınmakta öncelikli illerden biri. Ama sosyal dayanışma kurumları nedense burada seçim yardımları dağıtmazlar. Çünkü burada MHP oldukça güçlü durumdadır. Bu yol Ankara'dan Ilgaz dağına giden tek yol, Karadeniz'e bağlanan yolun en önemli parçalarında biri. Ama kabahat Çankırı'lılarda. Kimse kusura bakmasın. Hiç bir zaman iktidar partilerine sırt çevirip boykot yapmasını beceremediler. Benim Çankırı'lılara önerim RTE'nı Çankırı'ya yaren gecesine davet etsinler. Yanlız bir şart koşsunlar. Çankırı'ya karayolu ile gel desinler.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi uzmanı ne yapsın bi yerde; adam ihaleye çıkıyor yol inşaatı için, firma alıyor hasbel kader bir asfalt döküyor oraya kadar güzel ama firmanın malzeme getiren arabaları BİLE 25-30 Ton max ağırlığa göre projendirilmiş yeni asfalttan 35yük+15kendisinin olmak üzere 50 ton ile geçiyor.
Buna bir el atmaları lazım, yolda gördüğünüz 12 lastikli beton mikserleri toplam 45-50 ton!
haklısın Dinçer umarım ALLAH da görevini layıkıyla yapamayanları cekemeyeceği yüklerle mükaafatlandırır

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmis olsun Cengiz....
Soylenecek cok sey var ama devamli soyledigim bir lafi tekrarlayacagim : Her toplum hakettigi gibi yonetilir !.....
haklısın Kaan ama millete de fazla yüklenmemek gerekir bu zamana kadar herkes önünden yemiş aksi halde demirel nasıl 25 sene ülkeyi yönetebilirdi gelişmiş ve eğitimli toplumlarda ülkeye hizmet şeref onur meselesı olarak yapılır gunu dolan ceker gider bizde hırsız,uğursuz,katil ne ararsan var mecliste ya söylenecek cok şey var da bazen insanın cinnet getiresi geliyor fazla da ince düşünmemek lazım bu ülkeye maalesef ATATÜRK bir daha gelemez, biz de bunları daha cok cekeriz.....

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim. Hizmet yapıyoruz, kalkınıyoruz, ülkeyi uçuruyoruz deyipte bir halt yapmayanlar, hatta ve hatta bizden değil deyipte bazı bölgeleri arka plana itenler hangi partiden olurlar ise olsunlar Allahlarından bulsunlar. Bu kimselere hakkımı helal etmiyorum. Vergi toplamaya gelince sağcı solcu, dindar dinsiz diye ayırt etmeden milleti haraca bağla, hizmete gelince bendensin, benden değilsin diye guruplara ayır. Bu ayrımı yapanlar verdiğimiz vergiler gözünüze dizinize dursun. Geçenlerde Çankırı üzerinden memlekete gittim. Mecbur kalmasam yarı yoldan geri dönecektim. Çankırı Ankara'ya 135 km. mesafede. Doğuya devlet hizmet götürmüyor diyenler gelin de bu yolu bir görün bakalım. Başkent'e bir adımlık mesafedeki bir şehrin yolu bu şekilde mi olmalıdır. Başkentin burnunun dibinde olan bir şehir düşünün ki bu şehir kalkınmakta öncelikli illerden biri. Ama sosyal dayanışma kurumları nedense burada seçim yardımları dağıtmazlar. Çünkü burada MHP oldukça güçlü durumdadır. Bu yol Ankara'dan Ilgaz dağına giden tek yol, Karadeniz'e bağlanan yolun en önemli parçalarında biri. Ama kabahat Çankırı'lılarda. Kimse kusura bakmasın. Hiç bir zaman iktidar partilerine sırt çevirip boykot yapmasını beceremediler. Benim Çankırı'lılara önerim RTE'nı Çankırı'ya yaren gecesine davet etsinler. Yanlız bir şart koşsunlar. Çankırı'ya karayolu ile gel desinler.
abi doğru söylüyorsun ama yol falan hikaye zaten, aslında daha vahim hem de cok daha vahim durumumuz,ülkede insana saygı,değer yok zaten içinde insan sevgisi olmayandan hizmet de beklenemez bunlar da o misal ama benim inandığım,sevdiğim,taptığım,korktuğum ALLAH bu yapılanları yapanın yanına kar bırakmaz onların ALLAHINI tanımam,bilemem....onlar derdine yansın...çünki zannımca aynı ALLAH' a tapmıyoruz...onlar korkmuyorlar ben cok korkuyorum...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu çukur nerde tam olarak cengiz abi ? bende hergün haliç köprüsünden geçiyorum.. aksaray istikametinde mi yoksa okmeydanı istikate mi? bi de hangi şerit
Meftun bu cukur içimizde ,kurtulmak,def etmek lazım :D
kadıkoy ıstıkametınden topkapı ıstıkametıne gıderken köprünün sonuna yakın bir yerde sağ şeritte çok sık kullanan ezberler ben gece 150 km ile falan düştüm oraya ve sık kullanmam göremedim ,ama sık kullanan dıkkat etsın sol serıtten gıtsın süreklı