yolların hali perişan biz perişan kimse yok işimize karışan, yiyin efendiler...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar pazar gecesi haliç köprüsünde çukurun birine öyle bir düştüm ki inanın aracımda bobma patladı sandım şükürler olsun ki ince yanak olan lastiğim hasar görmemiş,parçalanmamış ama ofsetli çelik jantım fena yamulmuş ne diyeyim ALLAH da inşallah işlerini layıkıyla yapmayanları,Milletin parasını seçim propogandalarında yiyenleri,kağıtlara,naylon bayraklara harcayıp vermesi gereken hizmetleri vermeyenleri hangi partiden olurlarsa olsunlar çok fena yamultsun İNŞALLAH, o cukur biraz daha derin olsa can alır aracın dengesini bozar yoldan cıkarır gözlerine girsin inşallah ....:mad: söylemek isteyip de söyleyemediklerimi zaten anlamışsınızdır herhalde biiip de biiiip.......

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende geçen mmo nun düzenlediği bir kurstaydım iş güvenliği ve sağlığı konusunda perişan halde olduğumuz anlatılıyordu sonuçta buda insan güvenliği ise doğruluyorda ben insanların layık oldukları şekilde yönetildiklerine ve layık oldukları şekildede yaşadıklarına inanıyorum Türk halkınada çok teşekkür ediyorum.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yönetilmekten vazgectik belediyeler de işin b..kunu cıkardı artık, para toplamaya geldim mi her türlü topluyorlar,insana yapışıyorlar,karşılığını vermeye geldim mi kimse piyasada yok ama bunların ALLAH'dan bile korkusu kalmamış, vatandaşı kim takar istanbulda ya da genelleştirelim her yerde görevini layıkıyla yapmayan,elindeki imkanı millet menfaatine kullanmayan, kim olursa olsun,hangi partiden olursa olsun ALLAH müstehaklarını versin,kul hakkı yiyenlere ne yapıyorsa bunlara bin beterini reva görsün...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
biz de İzmir de çok zor durumdayız.Şehiriçinde 100 metre düzgün yol bulmak imkansız gibi.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar pazar gecesi haliç köprüsünde çukurun birine öyle bir düştüm ki inanın aracımda bobma patladı sandım şükürler olsun ki ince yanak olan lastiğim hasar görmemiş,parçalanmamış ama ofsetli çelik jantım fena yamulmuş ne diyeyim ALLAH da inşallah işlerini layıkıyla yapmayanları,Milletin parasını seçim propogandalarında yiyenleri,kağıtlara,naylon bayraklara harcayıp vermesi gereken hizmetleri vermeyenleri hangi partiden olurlarsa olsunlar çok fena yamultsun İNŞALLAH, o cukur biraz daha derin olsa can alır aracın dengesini bozar yoldan cıkarır gözlerine girsin inşallah ....:mad: söylemek isteyip de söyleyemediklerimi zaten anlamışsınızdır herhalde biiip de biiiip.......

Geçmiş olsun Cengiz...
her sabah akşam o yolu kullanırım ama eve giderken (topkapı yönüne) yan köptüyü kullanırım. hem daha iyi akar hem rampa sıkışıksa edirnekapı rami tarafından kaçma imkanım olur. köprü bitiminde bir çukur vardı tam ortada o çukur çok pisti. kaçmak için sağa yada sola kaçtığında mutlaka arkanda bir gerizekalı olur ve seni geçeyim derken laap çukurda. neyse şimdi yamamışlar ama her 3 geçişimin birinde flaşörleri yakmama rağmen uyanık geçinen gerzekler mutlaka düşerdi. yolu bilmek çok önemli bilmediğin yolda mecburen daha dikkatli gideceksin ama istanbulda da sabah gittiğin yolda akşam çukur olması herzaman muhtemel...
tekrar geçmiş olsun...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
geçmiş olsun cengiz abı anca oy ısterler ıcraat yok maleseff :(

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.gene istanbulun yolları nispeten güzel.adapazarı-bilecek yolunu gördükten sonra offf diyorum.sırf bu yüzden ben de 18" jantlarımı satıp 17" almayı düşünüyorum.tekrar çok geçmiş olsun.önce yaptım oldu bitti sonrası önemsiz mantığının değişmesi lazım...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Cengiz...
her sabah akşam o yolu kullanırım ama eve giderken (topkapı yönüne) yan köptüyü kullanırım. hem daha iyi akar hem rampa sıkışıksa edirnekapı rami tarafından kaçma imkanım olur. köprü bitiminde bir çukur vardı tam ortada o çukur çok pisti. kaçmak için sağa yada sola kaçtığında mutlaka arkanda bir gerizekalı olur ve seni geçeyim derken laap çukurda. neyse şimdi yamamışlar ama her 3 geçişimin birinde flaşörleri yakmama rağmen uyanık geçinen gerzekler mutlaka düşerdi. yolu bilmek çok önemli bilmediğin yolda mecburen daha dikkatli gideceksin ama istanbulda da sabah gittiğin yolda akşam çukur olması herzaman muhtemel...
tekrar geçmiş olsun...

Evet yolu bilmek çok önemli bilmiyorsanda yanında aynı ralli cross taki gibi yardımcı pilot olacak. Şakası bir yana cözülmesi zor bir sorun.
ben son annemin arabası ile cukura girdiğimde lastik patladı zannetmiştim meğer jant okadar eğilmişki lasik hava kacırmış

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar bu çukur değil asfaltın bir kısmını sanki oymuşlar,parça almışlar oradan kesirilip çıkarılmış gibi birşey yani düşme şiddeti akıllara zarardı ben aracın camları falan patladı sandım ilk önce oraya dikkat edin kadıköy istikametinden gelirken haliç köprüsünün bitimine yakın bir yerde sağ şeritte siz de düşmeyin

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun Cengiz

Fatih Sultan Mehmet Köprüsünün tam ortasında var orta şeritte bir türlü yapamıyorlar. Anadolu'dan Avrupa Yakasına geçişte

Son düzenleme: