yolların hali perişan biz perişan kimse yok işimize karışan, yiyin efendiler...

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bostancıda minibüs yolunda gidiyordum yağmurluydu hava çukurlar görünmüyor. Bi anda arabanın içinde bi gürültü koptu ama aynen bende dedim heralde araba hayava uçuyor. neyse çukur olduğunu anladım ama şimdi sağ ön taraftan ilginç sesler geliyor artık bilyalar mı dağıldı ne oldu bilmiyorum ama servis yolu gözüktü yine.
Aynı zamanda belediye başkanımız Selami beyle nerdeyse komşu sayılırız bi sokak ötede köşkünde oturuyor ama beyefendinin arabasının amotisörleri sanırım öyle gelişmişki kozyatağı gibi biyerde sokakların patates tarlasına döndüğünün farkında değil. Kadıköy belediyesine mail atabileceğim bi adres bilen varsa yardımcı olursa mutlu olucam ben bulamadım çünkü. Seçimden önce belki yaptırırz bişeyler.

Son düzenleme:

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
geçmiş olsunn Cengiz abi haliç köprüsünün üstü o cukurlarla dolu anlamam ama köprü metal olduğu için asfattan artık nasıl oluoo parca kopunca cok kötü Allah korusun biraz hızlı girsen lastiği yarıp atar

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Cengiz abi . Şu asfalttı delinmemeye karşı bişi yapsalar yağmur yağa yağa kar yağa yağa eritiyor resmen asfaltı rutin kontrol etmeleri gerek yolları belediye ama nerdeeeee.... hele hele otoyollarda ana caddelerde istanbul un neredeyse her yerinde var böyle sorunlar ...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar bu çukur değil asfaltın bir kısmını sanki oymuşlar,parça almışlar oradan kesirilip çıkarılmış gibi birşey yani düşme şiddeti akıllara zarardı ben aracın camları falan patladı sandım ilk önce oraya dikkat edin kadıköy istikametinden gelirken haliç köprüsünün bitimine yakın bir yerde sağ şeritte siz de düşmeyin

gecmiş olsun abi 1 ay öncede dediğin gibi bir cukura bende düştüm jant düzelttirmeye 30 lira para verdim bide üstüne jantın boyasıda yandı.
8 oldu jant.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Cengiz abi . Şu asfalttı delinmemeye karşı bişi yapsalar yağmur yağa yağa kar yağa yağa eritiyor resmen asfaltı rutin kontrol etmeleri gerek yolları belediye ama nerdeeeee.... hele hele otoyollarda ana caddelerde istanbul un neredeyse her yerinde var böyle sorunlar ...
bunun çözümü kolay yolu adam gibi yaptırırsın,uzmanına en iyi malzemeden yaptırırsın olur biter beceremezsen yurtdısından mesela almanyadan uzaman getirtirsin ama o zaman yollar cok kaliteli olur bunu kim ister ki ?!!! devletin parasını boş yere mi harcasın adamlar haksızlık etmeyelim para biriksin bir gün illa birilerine lazım olur :rolleyes:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun abi 1 ay öncede dediğin gibi bir cukura bende düştüm jant düzelttirmeye 30 lira para verdim bide üstüne jantın boyasıda yandı.
8 oldu jant.
sağol Berat sana da geçmiş olsun ne yapalım kaderimizse çekeriz

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi isteseler yaparlar milletin gözünü boyamak için dediğin gibi kaliteli malzeme kullanmıyor çoğu belediye nedeni bozulsunda yollar tekrar yapayım böylece milletten oy toplarım düşüncesiyle hareket ediyorlar , diye düşünüyorum .

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Cengiz Abi Sen çukura girmemişsindir psikolojiktir abi o sana öyle gelmiştir :) anladın sen onu :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Cengiz Abi Sen çukura girmemişsindir psikolojiktir abi o sana öyle gelmiştir :) anladın sen onu :)
sağol,sen de haklısın Hakan psikolojik olabilir :) bu aralar herşey yolunda,bana rahatlık batıyor,çok buhran geçiriyorum HAMDOLSUN...

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun çözümü kolay yolu adam gibi yaptırırsın,uzmanına en iyi malzemeden yaptırırsın olur biter beceremezsen yurtdısından mesela almanyadan uzaman getirtirsin ama o zaman yollar cok kaliteli olur bunu kim ister ki ?!!! devletin parasını boş yere mi harcasın adamlar haksızlık etmeyelim para biriksin bir gün illa birilerine lazım olur :rolleyes:

Abi uzmanı ne yapsın bi yerde; adam ihaleye çıkıyor yol inşaatı için, firma alıyor hasbel kader bir asfalt döküyor oraya kadar güzel ama firmanın malzeme getiren arabaları BİLE 25-30 Ton max ağırlığa göre projendirilmiş yeni asfalttan 35yük+15kendisinin olmak üzere 50 ton ile geçiyor.
Buna bir el atmaları lazım, yolda gördüğünüz 12 lastikli beton mikserleri toplam 45-50 ton!